Petr Pavel dostal talisman před volbami: „Slon pro štěstí se dostal až ke generálovi, a proto vyhraje“

Novým prezidentem České republiky se stane generál Petr Pavel. Jeho příznivci jsou šťastní. Tereza Burešová prozradila na sociálních sítích příběh, jak její dcera Sofinka dala generálovi plyšového slona. Tento plyšový talisman nosila s sebou jeho manželka a budoucí první dáma Eva Pavlová.

Petr Pavel / Zdroj: youtube.com

Tereza Burešová napsala, že přijela do Prahy s dcerou. Sofinka chtěla dát generálovi svého plyšového slona pro štěstí. Matka jí vysvětlila, že se to s největší pravděpodobností nepovede.

Matka s dcerou přišly na jednu předvolební akci. Sofinka na to na chvíli zapomněla, ale když už odcházeli, holčička opět řekla mamince, že chce svého plyšového slona dát generálovi.

Eva Pavlová / Zdroj: youtube.com

Holčička pak uviděla na této předvolební akci senátora Pavla Fischera a rozhodla se ho požádat, aby plyšáka předal Petru Pavlovi.

„To je ale velmi zodpovědný úkol, ten bych se sám obával vyplnit. Pojď,“ odpověděl jí Pavel Fischer. Poté šli společně do zákulisí.

Petr Pavel / Zdroj: youtube.com

Tereza Burešová ještě ve středu napsala, že generál toho slona dostal a z tohoto důvodu věřila, že vyhraje. Zveřejnila také několik fotografií, na kterých Eva Pavlová drží plyšáka v ruce nebo ho nosí v kabelce. Možná byl slon opravdu pro štěstí.

PSALI JSME: PETR PAVEL JE SKUTEČNÝ GENTLEMAN: MÁ SRDCE NA PRAVÉM MÍSTĚ

PŘIPOMÍNÁME: „DŮSTOJNOST A RESPEKT SE VRÁTÍ NA PRAŽSKÝ HRAD“: JAK CELEBRITY REAGOVALY NA VÝHRU PETRA PAVLA

Share