Šťastná Eva Holubová zveřejnila video, ve kterém salutuje: „Toto mi přijde už trošku ujeté,“ reagují fanoušci

Eva Holubová před druhým kolem prezidentské volby podporovala generála Petra Pavla a požádala lidi, aby ho volili. Nyní už je známo, že její kandidát vyhrál a brzy se stane novou hlavou státu. Herečka je proto šťastná a rozhodla se sdílet svou radost na sociálních sítích. To se ale některým jejím fanouškům nelíbilo.

Eva Holubová se v posledních týdnech věnovala volební kampani. Podporovala generála ve výslužbě a chtěla, aby vyhrál prezidentskou volbu.

Eva Holubová / Zdroj: youtube.com

Většina Čechů zvolila Petra Pavla a nyní je herečka šťastná. Rozhodla se sdílet svou radost na Instagramu. Natočila video před zrcadlem.

Eva Holubová prohlásila, že je na svou novou hlavu státu hrdá. Poděkovala všem, kteří generála podporovali.

Eva Holubová / Zdroj: youtube.com

Většina jejích fanoušků byla také šťastná. Někteří sledující ji ale začali kritizovat.

„Proboha, vy jste trapná, ještě víc, než v těch vašich reklamách,“ napsala jedna fanynka. „Moc nekomentuji, ale toto mi přijde už trošku ujeté,“ dodala další.

Eva Holubová / Zdroj: youtube.com

„Já vám fandila, ale po tom, co jste fanynka Petra Pavla, už nemůžu vám fandit,“ reagovala jedna followerka. „Mám vás rád jako herečku, ale tohle už vážně přehráváte. Už i ta reklama na Mountfield byla lepší než toto. Vaše angažmá v této komedii není vůbec vhodné. Přeji vám hodně zdraví,“ vyjádřil svůj názor další uživatel sociální sítě.

PSALI JSME: ŠTEFAN MARGITA NAVŠTÍVIL MUZIKÁL BIOGRAF LÁSKA: „KDYBY TO HANKA VIDĚLA, KLANĚLA BY SE JIM CELÝ VEČER“

PŘIPOMÍNÁME: TO BY MOHLO BÝT FINÁLE: JIŘÍ KRAMPOL PROZRADIL, CO MU LÉKAŘI ZAKÁZALI

Share