Petr Pavel promluvil o své rodině: Jak žijí jeho děti a kolik má vnoučat

V březnu se Petr Pavel oficiálně stane čtvrtým prezidentem České republiky. Jeho manželka Eva se také připravuje na to, že se stane první dámou. Nová hlava státu v rozhovoru pro Blesk.cz promluvila o svém soukromí, zejména o své rodině.

Eva Pavlová se chce aktivně zapojit do práce, až se její manžel oficiálně stane prezidentem. Petr Pavel je z prvního manželství otcem synů Jana a Petra, jeho žena má z předchozího manželství dceru Evu.

Jejich děti jsou již dospělé, mají svůj život. Rodiče je k ničemu nenutí, samy se rozhodnou, jestli a jak chtějí rodičům pomoci a zda se do něčeho zapojí.

Každý z jejich potomků už má svou rodinu. Prezidentův starší syn Jan žije nedaleko Tanvaldu, jeho mladší syn Petr odjel do zahraničí a nyní žije v Německu. Dcera první dámy Eva bydlí nedaleko Prahy.

Eva Pavlová / Zdroj: youtube.com

Petr Pavel s manželkou mají čtyři vnoučata, a to dva kluky a dvě holčičky. Nejstarší vnučka brzy oslaví 7. narozeniny, nejmladší vnučce je teď něco málo přes rok.

I když se brzy oficiálně stane hlavou státu, bude velmi zaneprázdněný, přesto plánuje vždy najít čas na svá vnoučata.

Petr Pavel / Zdroj: youtube.com

Zatím čtvrtý prezident žije v malé obci Černouček. Vzdálenost do hlavního města je podle něj přijatelná, takže tam může jezdit každý den. Jak to ale bude v budoucnu, teď neví.

„Budeme se snažit určitě se ženou zachovat si maximum z našeho soukromí tak, abychom mohli i relaxovat v prostředí, které je nám příjemné a milé,“ řekl pro Bles.cz Petr Pavel.

PSALI JSME: JIŘINA BOHDALOVÁ MÁ PRÝ VÁŽNÝ PROBLÉM S PLÍCEMI: CO PROZRADIL ZDROJ

PŘIPOMÍNÁME: PROČ URNA S OSTATKY HANY ZAGOROVÉ ZŮSTÁVÁ DOMA: „NESTYDÍM SE ZA TO,“ ŘEKL MARGITA

Share