Pizingerová prozradila, jak dala dohromady s manželem Josefem, který je o 15 let mladší

Kdysi Vendula Pizingerová začala vztah se synem své kamarádky Simony, se kterou pak dokonce rok nemluvila. S Josefem jim to ale vyšlo, i když její manžel je o 15 let mladší. Nyní žena prozradila, jak se jim to povedlo. Píše o tom CNN Prima NEWS.

„Poprvé jsem ho uviděla, když mu bylo devět. K Vánocům jsem mu tehdy koupila dinosaura,“ s humorem vzpomíná Pizingerová a dodala, že na to nedávno společně doma vzpomínali a nemohli tehdy ani předpokládat, jak to mezi nimi dopadne.

Vendula Pizingerová/Zdroj: instagram.com

Posléze spolu byli také v kontaktu, ale ani si nemohli pomyslet, že jednou budou spolu. Ke kamarádce Simoně se Vendula nastěhovala po smrti manžela Karla a Josefovi tehdy bylo 18 let. Měl přítelkyni a Pizingerová jim dokonce pomáhala nacvičovat tanec.

Pak si zakladatelka fondu Kapka naděje pořídila dům se zahradním domečkem, ve kterém se Josef zabydlel se svou partnerkou. Vendula je často vídala a říkala, že bylo velmi hezké, jak ji nosí v náručí.

Vendula Pizingerová s manželem a synem/Zdroj: instagram.com

Pak ale dům byl rekonstruován a Josef se odstěhoval. Pizingerová ho několik let neviděla a pak se od kamarádky Simony dozvěděla, že se rozešel se svou přítelkyní. Simona ji proto poprosila, aby s ním promluvila a dopadlo to tak, že přítelkyně Venduly pak s ní nemluvila celý rok.

Vendula Pizingerová s manželem/Zdroj: instagram.com

Nakonec se ale potkaly, aby tuto situaci probrali. „Tenkrát mi dělalo hrozný problém se jí podívat do očí,“ řekla Vendula, která se s Josefem tajně vzala před 8 lety. Nakonec dodala, že nyní doma má opravdového muže a macho.

PSALI JSME: JIŘÍ DVOŘÁK KVŮLI VÁŽNÉ NEMOCI ZTRATIL BLÍZKÉHO ČLOVĚKA: DNES SE ROZHODL LIDEM POMÁHAT

PŘIPOMÍNÁME: IVANA GOTTOVÁ OSLAVILA UŽ ČTVRTÉ NAROZENINY BEZ KARLA: KDO JÍ POPŘÁL VEŘEJNĚ

Share