Po letech společného bydleni se holka rozhodla ukázat svému příteli, jak vypadá nenalíčená

Je to ten případ, když nechápeš, proč tohle všechno bylo potřeba.

Zdroj: zen.yandex.ru

Seznamte se, před vám je 20letá kráska, které ve svém věku je již uznávaná modelka a je zvaná na focení pro módní časopisy. Vydělává slušné peníze a spoustu z nich utratí za kosmetiku a návštěvy kosmetiček. Od dospívání se dívka účastnila různých soutěží krásy, po kterých se u ní vyvinula zvláštní láska ke kosmetice. Již několik let se objevuje na veřejnosti pouze nalíčená.

Zdroj: zen.yandex.ru

Dlouhou dobu chodila s klukem, se kterým se seznámila ještě když byla školačka. Během jejích vztahu ji kluk nikdy neviděl bez make-upu, i když již dlouho bydleli spolu a plánovali se vzít.

Dívka měla strach, že pokud uvidí její skutečný vzhled, určitě ji opustí a nikdy se nevrátí. Proto se neodličovala i před spaním, pouze čekala, když kluk usne, aby se pak mohla odlíčit. Ráno vždy vstávala dříve, aby se stihla namalovat.

Zdroj: zen.yandex.ru

Nicméně nastal okamžik, kdy musela ukázat svůj skutečný vzhled a objevila se před svým přítelem bez kosmetiky. Mimochodem, on sám ji dokázal k tomu přesvědčit. Poté, co se odlíčila, objevila se před nim v úplně novém světle. Dívka si hodně dělala starosti a bála se, že odejde pryč a nevrátí se.

Ale naštěstí se všechno odehrálo podle úplně jiného scénáře: kluk začal obdivovat krásu své milované ještě více. Říká, že její přirozený vzhled ji zkrášluje mnohém více, než jakákoliv drahá kosmetika a že upřímně nechápe, proč skrývala svou přirozenou krásu.

Zdroj: zen.yandex.ru

Share