„Po nějakou dobu jsem si dokonce myslela, že byl nahrazen můj syn“ : Šance byly jeden z milionu

Britka Katherine Howarth byla velmi překvapená, když porodila svého vlastního syna Jonáše. Lékaři, kteří se narodili, nebyli o nic méně překvapeni.

Přes to, že se dítě narodilo úplně zdravé, všechny svým vzhledem omráčil: světlou pleť, šedozelené oči a hnědé vlasy. Co je na tom tak divného?

Skutečnost je taková, že černé dítě se narodilo bílé dítě!

.

Přes skutečnost, že lékaři řekli Katherine, že po několika týdnech se kůže většiny novorozenců trochu ztmavne, Ion nikdy nezmizí úplně.

Sama žena byla tak odradena tím, co se stalo, že si po nějakou dobu dokonce myslela, že byl nahrazen její syn.

Takový významný rozdíl mezi matkou a dítětem je prostě úžasný.

.

Neméně než jeho manželku zaujal její manžel s bílou pletí, Richard, který pracoval jako lékařský konzultant, a věděl, že pokud bude jeden z rodičů černý, pak by se dítě určitě narodilo jako mulat, ale ne jako bílé.

Gen tmavé kůže v tomto případě obvykle působí dominantní. Ale příroda myslela jinak.

Katherine Howarthová, jejíž rodiče pocházejí z Nigérie, říká, že všichni její předci byli černí.

.

Lékaři však navrhli, že v její rodině mohl kdysi žít nosič recesivního genu zodpovědného za barvu bílé kůže a její genetika se projevila ve vzhledu Jonáše. Za barvu lidské kůže odpovídá sedm různých genů.

Pokud má jeden z rodičů ve svých genech bílou i tmavou barvu, může se dítě narodit jak bílou, tak tmavou.

Pravděpodobně bílý kůň Howart působil jako aktivátor „bílého“ genu a dva recesivní geny se konečně setkaly a narodilo se bílé plemeno.

.

Šanci mít bílé dítě u černé ženy je jedno z milionu. Je nepravděpodobné, že pár bude mít v budoucnu další bílé dítě, protože to vyžaduje extrémně vzácnou kombinaci genů.

Alespoň to říkali lékaři. Po několika letech však Katherine Howarth porodila druhé dítě. Byla to dívka. A měla také bílou pleť s krásnými modrými očima a hnědými vlasy.

Zrození druhého bílého dítěte u černé ženy se stalo skutečným zázrakem přírody! Rodiče pojmenovali dceru Sophii.

Poté začala rodina Howart věnovat pozornost nejen na ulici, ale také v médiích.

.

Ve skutečnosti lze nejvzácnější kombinaci recesivních genů a dokonce i ve dvojnásobné velikosti považovat za skutečný jev, který vyžaduje nejen studium, ale také obdiv!

V každém případě, negroidní rysy obličeje a světlá barva pleti v kombinaci s krásnými barvami očí a vlasů zaručují Ionovi a Sofii úžasnou budoucnost a úspěšnou kariéru v modelování.

Již ve věku 3 měsíců se baby Ionovi podařilo zahrát si na svých prvních fotografických sezeních a „podepsal“ smlouvu s pěti předními módními agenturami na světě. Sofia byla pózovaná pro kamery, když jí byly jen tři týdny.

Share