“Postavila jsem dům sama”: Její domeček vzbouřil síť.

Dívka z Anglii sama postavila malý dům, a lidi byli příjemné překvapeni. Protože dívka dokázala, že práce s dřevem není jednoduchá práce. Teď bydlí ve svém vlastním domu, a jakým by malým nebyl, uvnitř má všechno, co potřebujete pro šťastný život.

Lidi často opakuji, že muž musí ve svém životě postavit dům, vychovat syna a vysadit strom. Ale ve dnešní době nikdo nenutí muži se oženit, a postavit dům jednoduše muže i žena. Přesně to dokázala udělat Angličanka, která se jmenuje Florens(nebo Flo).

.

Dívka několikrát cestovala po světu, a během cestování zamilovala ideí trajlerů, malých mobilních domů, které mají všechno, co potřebuje člověk.

Kdy se vrátila do Anglii, rozhodla se udělat vlastní malý dům, základem pro něho stal obyčejný trajler. Dívka ho koupila ještě v podzimu roku 2017, a stavebnictví začalo v roce 2018.

Tak vypadal první den stavebnictví.

„Den první, na začátku jsem položila plastové plátno, a potom začala přišroubovat nosníky ke trajleru“.

S okny Florens pomohl její kamarád.

„Leo je prostě zvláštním stavitelem oken!“

A kamarádky také pomáhali.

„Byli to úžasné 2 dny stavebnictví, kde mi pomáhali moji kamarádky, Žasmin a Elena“.

Tak dům vypadal na konci dubna roku 2018: Florens udělala střechu a začala stavět stěny.

K lednu roku 2019 domeček ozdobili okny a dveří, a Florens začala dělat interiér.

V interiéru domu Flo, je většinou dřevo. Velké množství věci uvnitř, našla na ulicích, nebo udělala sama, aby ušetřila peníze. Tak, kuchyň dívka udělala samostatně.

Umyvadlo a sporák musela koupit. Tak vypadají uvnitř.

.

.

Dům udělala skoro autonomním. Jak říká Florens, má vlastní vodovod, který připojuje ke štěrbině a studně, energii vyrábí pomoci slunečných baterii. Hospodyně začala bydlet v novém domu v jaře v roce 2019.

.

Tak dům začal vypadat, kdy dívka se rozhodla přinést tam úžasný komfort. Na přízemí je kuchyň, záchod a sprcha. A pod střechou se nachází ložnice.

.

Při vchodu do domu, je také malý gauč pro hosty.

.

Dívka se stává velmi šťastnou, kdy vidí svou kuchyň.

.

A tady je záchod a koupelna.

.

.

A tak vypadá dům zvenku.

Florens sdílela tou fotografii na Instagramu 2.ledna roku 2020, nejdřív po tom, jak autoři YouTube kanálu Living Big In A Tinx House udělali videopřehled její obydlí.

Výtvor Florens uviděli už kolem 600 tisíc lidi, a s radosti píšou komplimenty její domečku.

“Miluju tvůj malý domeček!”

“Uviděl jsem dokumentární film na YouTube o tvém domečku. Prostě jsem se zamiloval v něho, je ideální!”

Florens není jediná Angličanka, která samostatně postavila dům. Nedávno jiná obyvatelka Británii udělala pro sebe úžasný dům, ale nevyužívala dřevo, stavěla ho z mramoru a zlata.

Share