„Potřetí jsem se rozloučila“ : Basiková o svých změnách v životě

Známa zpěvačka Bára Basiková se potřetí rozloučila s manželem. Ve svém životě nemůže najít štěstí, ale říká, že ve svém životě lásky má dost. Kdo je její nový přítel?

Zamilovaná zpěvačka vypadá velmi šťastnou. Přesně tak ji říkají všichni. Herečka řekla: “Někdy jsem přišla do ateliéru, a některé lidi mi řekli, že vypadám nějak jinak. Vypadám velmi šťastnou.

.

Nechtěla jim říkat nic, ale jsem přesně věděla, že jsem zamilovaná. Kdo to je, a co děla určitě neřeknu, jediné o čem bych chtěla říct, že není z Prahy”.

“Rozumím, že vztah je těžká práce, ale můj nový partner vstoupil do mého životu náhodou, nechtěla jsem to, a určitě jsem to nečekala. Před tým setkání, jsem si myslela jenom o tom, že žádné vztahy nechci, protože měla jsem už třetí rozvod, ale ne, myslím si, že jsem našla svého prince”, – dodala Basiková.

.

Herečka měla manžela Petra Poláka, se kterým se rozloučila před rokem. Spolu mají úžasného syna Theodora. Proč se stal ten rozvod? Možná protože Polák byl o 15 let mladší než jeho manželka.

Ale teď zpěvačka zamilovaná po uši. Také ještě řekla několik slov o svém bývalém manželu: “Jsem často upozorňovala na náš věkový rozdíl, a Petr to určitě nerad slyšel.

Myslel, že provolávání konec našeho manželství. Je to úplně moje vina. Nemusela jsem to vůbec říkat mému manželu, ale musím říct, že jsem nikdy nemyslela to zle. Možná přesně takovými slovy jsem náš vztah od začátku znehodnotila”.

.

Před Polákem měla ještě dva manželství. Prvním byl Petr Jícha, se kterým zpěvačka má dvojčat Annu a Marii. Druhým manželem byl známy architekt Jaromír Pizinger, přesně on navrhl Divadlo Millenium v Praze.

A posledním byl Petr Polák. Se všemi bývalými manžely nic nevyšlo, a ve dnešní době zpěvačka říká, že je úplně šťastná. Ale nikdo neví, kdy ukáže svého přítele lidem.

Share