„Kristýna Leichtová kritizuje vládu“ : Co se nelíbí herečce ve dnešní době

Známa seriálová herečka Kristýna Leichtová kritizuje vládu. Nelíbí se ženě řešení o tom, že tatínek nemůže být přítomný u porodů. A tak negativně vyřešila říct o vládě jenom kvůli tomu, že čeká své druhé dítě, a v nejbližší době už ho narodí.

Takové opatření kvůli koronaviru neměla rada, a svoje negativní myšlenky sdílela na svých sociálních síti.

1

“Vůbec nerespektují a nerozumím zákaz otce u porodu. Vím, že muže to nebezpečné pro zdravotníci, které ve dnešní době jsou jako brilianty. Ale můj manžel muže být úplně zdravý, a být v roušce a dokonce i ve speciálním medicínském vybavení.

Proč jestli je nakažena matka, musí být nakažený i otec. To nerozumím, a myslím si, že muž musí být oporou u porodu ženy”,- řekla nespokojena herečka.

2

“Porod není taková věc v životě, ke které nemusíte připravovat. Každá rodina rozumí, že je to těžká práce. Je to narození dítě, ke kterému připravují všichni 9 měsíců. A vláda si mysli, že je to nebezpečné. My jsme jako ve středověku”, – doplnila na svých sociálních sítích Leichtová.

3

Někteří ženy na sociálních sítích nechtěli podporovat negativní myšlenky herečky, a jedna z nich napsala odpověď: “Část moje rodiny pracuji v nemocnici.

Ve dnešní době epidemii tráví tam více času, než doma, a říkají, že všichni, kdo nechce respektovat ochranné nařízení jsou egoisti.

Kdyby vaši blízké pracovali v nemocnici, možná byste pochopila, že jich ochrana je jedna z nejdůležitějších věci. Lékaři musejí starat nejenom o vašim životě, ale i o svém, protože bez lékařů zemřít všichni. Rozumím, že při porodu budete sama, ale není to velký problém”.

4

“Představte si, že vás muž je nakažený, kolik lidi při porodu muže nakazit? Skoro celou nemocnici, a kvůli tomu cely personál by musel jet do karantény. Jestli kvůli tomu, zavřou porodnice, co budete dělat?

Jako ve středověku rodit doma, a lékaři budou muset přijet k vám, což komplikuje jich práci. Nejdůležitější při porodu, určitě je zdraví dítěte”, – dodala ještě jedna žena.

Share