„Před 11 lety žena narodila čtyřčat“ : Podívejte se jak, identické sestry se zvětšily a se staly vypadat jako jejich maminka

Jak si myslíte, kolik lidi v celém světě rodili čtyřčat? Podle statistiky jenom jedna žena z 64 milionů muže otěhotnět čtyřčaty.

Při tom oplodnění bude probíhat pomoci IVF(in vitro fertilizace). Protože,často se při mimotělním oplodnění odebírají několik zralych vajíček, ke kterým jsou v laboratorních podmínkách přidány spermie.

Doktoři dělají to pro zvýšení naději na život alespoň jednoho zárodku.

Ale svět zná událost, když žena sama, bez pomoci doktorů otěhotněla čtyřčaty.

Jakmile doktoři udělali první ultrazvukové vyšetření, dozvěděli, že pacientka má v sobě 4 zárodky, nabídli ženě přerušit těhotenství. Ale maminka Julie odmítla jich nabídku.

Je to divné, ale všechny čtyři zárodky vyvíjeli v jedné placentě. Doktoři nemohli říct, co se muže stát s matkou a dětmi.

Avšak Julie zvládla rodit, ale dřív, než plánovali doktoři. Ženě udělali císařský řez, pomoci tomu se narodily čtyři dívky.

Dvě z nich byly úplně zdravé, ale ještě dvě měli lehkou váhu.

Je to zázrak, ale drobné dívky dohnaly ve váží svých sester, a přes čas nikdo nemohl odlišit je mezi sebou.

Dokonce i rodná matka se bála, že nezvládne odlišit svých dcer, kvůli tomu na nohou psala jich jména.

Další roky se holky zůstaly stejnými! A přesně ta úžasná podobnost udělala ze sester hvězdiček.

V 4 roky holky dělali reklamy oblečení. Navzájem zdarmaobdrželi drahé věci.

Maminka říká, že z věkem holky se více a více stávají vypadat jako jejich maminka. Sestry mají podobné světlé vlasy, od přírody kudrnaté vlasy, oči, obočí, úsměv a postava- všechno říká o podobnosti maminky a dcer.

Ale, jak říká maminka, holky mají jenom stejný zevnějšek, charaktery a temperamenty mají různé. Přemýšlejí jinak, poslouchají různou hudbu a dokonce se oblékáji v různý styl oděvu.

.

Zároveň, ženě bylo těžko vychovávat 4 dcery, ale maminka vypadá úžasně.

Ve dnešní době její dcery mají 11 let, ale se zda, že Julie není jejich maminka a nějaká starší sestra. A ještě, podle vzoru maminky, můžeme pochopit, jak budou vypadat holky v budoucnosti!

Share