„A tak se naše cesty rozešly“ : Slováčkova láska Lucie Gelemová sbalila kufry a vyrazila přes moře do Londýna

Vztah se nedařil. Poté se rozhodla, že nemá smysl být doma. Sbalila si věci a odletěla do Londýna.

.

Kdo však chce, aby Dagmar Patrasová a Felix Slováček byli opět spolu, nemusí se radovat předem. Lucie Gelemová odletěla do Británie ještě předtím, než se seznámila se slavným hudebníkem.

.

Lucii Gelemové bylo tehdy pouhých 32 let.Tehdy se po rozchodu s partnerem cítila tak špatně, že s ním ani nechtěla být v jednom státě.

.

Tehdy neměla co ztratit, v rodné zemi ji nic nedrželo. Rozhodla se léčit duševní rány a hledat si nové dobrodružství v Londýně.

.

Původně tam plánovala žít tři měsíce, ale život se vyvíjel jinak a strávila tam tři roky svého života.

Tam studovala uměleckou školu a pracovala jako servírka v židovské komunitě v Londýně. Pracovala tam v košer restauraci.

.

Právě v době, kdy studovala, se rozhodla, že se chce věnovat umění profesionálně.

Tam měla i nový vztah. Nový přítel se stal jejím prvním manželem. Byl jím Izraelec Guy Gelem. Tento vztah však rychle skončil krachem a pár se rozešel.

.

Lucie však už nyní přiznává, že za větší rozvrat jejich manželství může ona.

„Dostatečně jsem si nevážila toho, že mám tak úžasného, moudrého, inteligentního a slušného muže. Byla jsem tehdy taková nepřizpůsobivá“ vzpomíná Gelemová.

.

Umělkyně říká, že je ráda, že se stále může stýkat se svým bývalým manželem, je jí příjemný jako člověk.Také jako znamení úcty k němu se stále nazývá jeho příjmení.

Je mu moc vděčná, prý jí změnil život. „Stále ho mám velmi ráda a těší mě, že si píšeme skrze internet. Osobně se ale nevídáme“ přiznala Lucie.

.

Teď se Guy Gelem vrátil z Anglie do Izraele. Umělkyně říká, že by ráda potkala svého bývalého manžela v Izraeli spolu s Felixem Slováčkem. Teď je šťastná spolu se slavným saxofonistou.

Share