Před 14 lety opustil tento svět Waldemar Matuška: Vdova Olga promluvila o jeho posledních slovech

Waldemar Matuška byl legendární zpěvák, hudebník a herec, který zemřel 30. května 2009 na Floridě v USA. V úterý uplynulo 14 let od jeho smrti. Vdova Olga Matušková zavzpomínala na svého zesnulého manžela v rozhovoru pro CNN Prima News.

Waldemar Matuška zemřel před 14 lety, bylo mu 76 let, ale věk pro něj byl jen číslo. Krátce před smrtí se jeho zdravotní stav zhoršil, ale nestěžoval si a neztrácel optimismus. Umělec podle vdovy o smrti nikdy nemluvil, prostě žil.

Waldemar Matuška / Zdroj: youtube.com

Na poslední společné chvíle a poslední slova vdova nikdy nezapomene. Tyto okamžiky však popisovat nechce, nebude o tom vyprávět dalším lidem.

Waldemar Matuška / Zdroj: youtube.com

Dodnes na něj vzpomíná, Matuška byl podle ní výjimečný člověk. „Byl úžasný manžel, milenec a vůbec nedocenitelný táta,“ řekla pro CNN Prima News Olga Matušková.

Olga Matušková / Zdroj: youtube.com

Manželé se nikdy nehádali, vše bylo v pořádku. Narodil se jim syn Waldemar, který však nešel ve šlépějích svých rodičů, hudba se jeho koníčkem nestala. Milující matka prozradila, že jejich syn se věnuje technice, jako jsou počítače.

Waldemar Matuška / Zdroj: youtube.com

Před dvěma lety se vdova rozhodla znovu provdat. Jejím manželem je Jiří Planner, který byl kamarádem zesnulého umělce a který je kmotrem jejího syna. Podle ní to bylo jako pokračování jejího životního románu. Řekla o tom synovi a ten reagoval, že „vždyť mu ho otec vybral“.

Waldemar Matuška / Zdroj: youtube.com

Jsou rádi, že jsou teď spolu a že tvoří rodinu. „Moje životní pohádka neskončila,“ dodala Olga Matušková.

PSALI JSME: ONDŘEJ GREGOR BRZOBOHATÝ: „JE TOHO NA MŮJ ŽALUDEK VÁŽNĚ PŘÍLIŠ. NA KUCHAŘOVOU PODÁVÁM ŽALOBU“

PŘIPOMÍNÁME: ZUZANA KRONEROVÁ PROMLUVILA O SOUKROMÍ A ŘEKLA, NA CO SE TĚŠÍ: „VĚK NA TO MÁM, MOJE DĚTI TAKY“

Share