Zuzana Kronerová promluvila o soukromí a řekla, na co se těší: „Věk na to mám, moje děti taky“

Zuzana Kronerová minulý měsíc oslavila 71. narozeniny, ale do důchodu se nechystá, stále pracuje. Herečka by už chtěla být babičkou, ale její děti se k tak vážnému kroku ještě neodvážily. Jako milující matka je nikam netlačí.

Zuzana Kronerová / Zdroj: youtube.com

Zuzana Kronerová odstartovala svou hereckou kariéru v sedmdesátých letech. Zahrála si ve filmu Bába z ledu, nedávno ztvárnila roli maminky Kláry v nové české komedii Život pro samouky.

Herečka je držitelkou dvou Českých lvů. Před pěti lety jí slovenský prezident předal Řád Ľudovíta Štúra.

Zuzana Kronerová / Zdroj: youtube.com

V rozhovoru pro eXtra.cz Zuzana Kronerová promluvila o své rodině. Jejím manželem je Milan Hladký, který je odborníkem na reklamu a se kterým má dvě děti. S dcerou Terezou se vídají často, protože je jejich sousedka a bydlí ve stejném domě. Dcera jim podle ní občas i něco uvaří. Jejich syn Adam ale nemá moc volného času, a tak se vídají méně často.

Tereza studovala anglistiku a divadelní vědu v Praze, teď pracuje v Bratislavě. Je dramaturgyní, píše recenze a články, ale komponuje i muziku v divadle.

Zuzana Kronerová / Zdroj: youtube.com

Adam studoval filosofii, dnes pracuje jako stratég a administrátor ve firmě Kompot. Kromě toho se hodně věnuje hudbě, hraje totiž na bicí ve skupině Beton.

Herečka by chtěla být babičkou, ale její potomci ještě nemají děti. „Samozřejmě věk na to mám, moje děti taky, nevím jestli je to dané genetikou, protože já jsem byla poměrně stará maminka… Ale tohle se nedá uspěchat,“ řekla pro eXtra.cz Zuzana Kronerová.

Zuzana Kronerová / Zdroj: youtube.com

Své děti nikam netlačí a neustále jim to nepřipomíná. Vzpomíná, že i její otec se chtěl stát dědečkem, často jí o tom říkal, ale také musel dlouho čekat.

PSALI JSME: MARTIN CHODÚR JE ŠŤASTNÝ PO BOKU O 17 LET STARŠÍ PARTNERKY: „JEJICH LÁSKA JE OPRAVDU ČAROVNÁ, ALE ROKY SE OKLAMAT NEDAJÍ“

PŘIPOMÍNÁME: VLADIMÍR MENŠÍK ODEŠEL DO HERECKÉHO NEBE PŘED 35 LETY: CO ZANECHAL PO SOBĚ

Share