Před měsícem musela Helena Vondráčková do nemocnice: Jak je na tom dnes

Legendární zpěvačka Helena Vondráčková skončila na konci srpna v nemocnici. Proto se tehdy nepřišla rozloučit se svou kolegyní Hanou Zagorovou. Zpěvačka před několika dny na svém Instagramu prozradila, že už je plná elánu.

Helena Vondráčková / Zdroj: youtube.com

Zhruba před měsícem její PR manažer Luboš Procházka řekl, že Helena Vondráčková má problémy se srdcem, proto odjela do nemocnice. Chce být zdravá, proto byla na vyšetření.

Podle jejího manžela Martina Michala byla zpěvačka pod dohledem lékařů pražského IKEMu. Příčinou byl zánět osrdečníku.Vysvětlil, že jeho manželka může zpívat na koncertech, ale musí se vyhýbat stresu a těžké fyzické práci.

Helena Vondráčková / Zdroj: youtube.com

Její zdraví je pro ni velmi důležité, ale na druhou stranu nechtěla zklamat fanoušky. Zpěvačka proto své koncerty nezrušila.

Helena Vondráčková se poté vydala k moři, potřebovala si odpočinout. Teď už se zřejmě cítí lépe, zpěvačka to před několika dny řekla na svém Instagramu.

Helena Vondráčková / Zdroj: youtube.com

„Nevím jak vy, ale já jsem plná elánu a chuti do práce. Už se těším do Českých Budějovic, kde odstartuju podzimní část svého celoročního tour,“ napsala Helena Vondráčková.

PSALI JSME: „JÁ UŽ SE NETĚŠÍM NA NIC“: LUDĚK SOBOTA PROMLUVIL O SVÉM ŽIVOTĚ. CO PROZRADIL

PŘIPOMÍNÁME: „JE TO NÁŠ NOVÝ ČLEN RODINY“: BABIŠ SE POCHLUBIL ROZKOŠNÝM SNÍMKEM

Share