Příběh ze života: „Bratr žádá peníze za dovolenou na své chalupě. Tak příbuzní nedělají“

Upřímně řečeno, od Andreje jsem takový podlý čin nečekala. Je to můj bratr! Nemáme mít peněžní vztah. Po tomto incidentu ani nevím, jak s ním dál komunikovat. Andrej před dvěma lety koupil chalupu, ale nepoužívá ji.

Chalupa/ilustrační foto/Zdroj: youtube.com

Pozemek je velmi dobrý, dokonce i dům je k dispozici. Je pravda, že pro zimování se nehodí. Zeleninová zahrada není zasazena, ale je tam dostatečný počet stromů a bobulovitých keřů.

Měl na tu chalupu velké plány. Chtěl kompletně přestavět domek a udělat módní chalupu, ve které se dá žít celoročně. Ale pak se jeho nadšení zastavilo, a občas jezdil tam s kamarády.

Chalupa/ilustrační foto/Zdroj: youtube.com

Letos jsme na radu lékaře plánovali vzít dceru k moři. Vybírali jsme zájezdy a přemýšleli, kam je lepší jet. Do zahraničí jsem samozřejmě chtěla, ale ceny byly děsivé. Když jsme se podívali do místních lázní, zjistili jsme, že ještě rok přečkáme. Dcera dospěje, našetříme víc peněz a pojedeme.

Pak jsem začala hledat, kde si odpočinout na čerstvém vzduchu, protože jsem unavená ze životu ve městě. Ani u nás, ani u rodičů chalupa není, tak jsem zavolala bráchovi. Zeptala jsem se ho, jestli by mu nevadilo, kdybych tam s dcerou jela na měsíc.

Chalupa/ilustrační foto/Zdroj: youtube.com

Chalupa je prázdná, a nikdo tam nebydlí. Andrej řekl, že má popřemýšlet. Příští den mi zavolal, a řekl cenu odpočinku. Byla jsem opravdu překvapená, a myslela jsem, že byl to jen vtip. Andrej mi vysvětlil, že všichni jeho sousedí pronajímají chalupy měšťanům.

„I já musím vydělat, když je taková možnost,“ řekl mi bratr. Určitě jsem jeho nabídku odmítla. Nechci platit bratrovi, aby žila měsíc na jeho chalupě.

Chalupa/ilustrační foto/Zdroj: youtube.com

PSALI JSME: TAKOVOU DEMI MOORE FANOUŠCI JEŠTĚ NEVIDĚLI

PŘIPOMÍNÁME: BŘICHO A CELULITIDA: JAK VYPADALA MARILYN MONROE V REÁLNÉM ŽIVOTĚ

Share