Příběh ze života: „Můj manžel je skutečný zrádce. Vodil za nos nejen mě, ale i svou matku”

Můj manžel je skutečný zrádce. Nemá v sobě nic mužského, ale pouze promýšlí strategie svých dalších podvodů. Vzali jsme se 15 let po jeho prvním rozvodu. Na první pohled to byl velmi bohatý muž s autem a postavením. Jeho matka byla v té době již stará. Předčasně ovdověla a on jí neustále pomáhal a dával jí většinu platu. Navíc s ní bydlel, takže si zároveň zahrál na kutila, tílka a milovaného dítěte.

Zdroj: killtime.su

Když jsem se objevila, jeho matka Martina byla nejprve potěšena. Snažili jsme se spřátelit a hledat kompromisy.

Z toho však nevzešlo nic, co by stálo za to. Postupem času nám začala lézt do soukromí a já jsem nevěděla, jak se s tím správně vypořádat a zda má vůbec cenu se nějak rozhodovat.

Zdroj: killtime.su

Po svatbě jsme začali bydlet v bytě našich příbuzných. Manžel nám v té době stavěl dům. Od prvního dne to u nás bylo nějak divné: celý jeho plat šel na stavbu a můj šel na potřeby rodiny.

Nekupoval mi dárky, vždy mě žádal o zaplacení nákupů a neváhal brát peníze za benzín.

O šest měsíců později mě moje tchyně vyděsila. Řekla, že utrácím příliš mnoho a že je nákladově vozit mě do práce.

Zdroj: killtime.su

O víkendech jsme vždy zůstávali doma. Tento druh zábavy mě začal tížit.
Nakonec se celá situace vyřešila sama…

Jednou tchyně tvrdila, že svého syna tak nevychovala a už je unavená z toho, jak utrácím peníze. Řekla jsem, že si vše platím sama. Můj manžel ale začal překrucovat má slova. Objevilo se, že stavbu platí tchyně.

Pak jsem si uvědomila, že naše manželství skončilo. Rád hrál karty, ale nikdy jsem tomu nevěnovala pozornost. Zřejmě tam byl jeho plat. A před maminkou se styděl. Nemohla jsem už dál žít s takovým zrádcem, sbalila jsem si věci a podala žádost o rozvod.

PSALI JSME: MOJE TCHYNĚ CHCE VYPADAT MLADŠÍ A POŽADUJE, ABY JÍ ZAPLATILA ZA KOSMETIKU
PŘIPOMÍNÁME: PŘÍBĚH ZE ŽIVOTA: „TCHYNĚ BY MĚLA VĚDĚT, ŽE JEJÍ DÍTĚ BUDE BEZ STŘECHY NAD HLAVOU A MŮŽE SE PŘESTĚHOVAT BYDLET NA ULICI“

Share