Příběh ze života: „Svou lásku jsem potkala po 50 letech. Nedočkali jsme podpory od děti, ani nepřišli na svatbu“

Jsme spolu už několik let. Dali jsme se dohromady, když ovdověl a já jsem ovdověla. Ale ani jeho, ani moje děti náš vztah nepřijali. A nikdo z nich nepřišel na naši svatbu.

Pár/Ilustrační obrázek/Zdroj: YouTube

Nové manželství mi otevřelo oči na život s mužem. S osobou, kterou miluji. Probouzím se s úsměvem, žiji lehce, usínám v jeho náručí. Vřelost, něha, pozornost, respekt, jemnost a citlivost. Můj manžel je úžasný. A můžu křičet do celého světa – miluji tě.

Pár/Ilustrační obrázek/Zdroj: YouTube

Nedělám to jen proto, že je mi téměř 60 let, jsem stydlivá. Pouze v noci mu to tiše šeptám.
Náš překvapivě klidný a spokojený život kazí jen to, že děti na obou stranách s námi kategoricky nechtějí komunikovat. Jsme zbaveni komunikace s vnoučaty, dcera dokonce řekla, že jsem zkažená ženská a její děti u nás nemají co dělat.

Za zrádkyni mě považuje i můj syn. Vdala jsem se rok po pohřbu jeho otce. A on má podezření, že jsme milenci už dávno. Není to pravda. Setkali jsme se na hřbitově. Zní to děsivě. Ale je to pravda. Hroby našich blízkých, tíha ztráty a zármutku nás spojily.

Pár/Ilustrační obrázek/Zdroj: YouTube

Zoufale jsem se snažila dětem něco vysvětlit. Neslyší a nechtějí nic vědět. Totéž se stalo mému novému manželovi. Jeho dcera ho odmítla. Dokazovat a vysvětlovat je zbytečné. Nyní opravdu žijeme. Odpočíváme, užíváme si čas, který můžeme strávit spolu.

Život, který nyní žijete, si žijte podle svého uvážení. Za své štěstí se nemůžete stydět.

Pár/Ilustrační obrázek/Zdroj: YouTube

Dokud nejsou děti připraveny mluvit, nespěchejte na ně. Možná potřebují více času, aby pochopili, co se změnilo. Dejte svým dětem čas.

ČTĚTE TAKÉ: PŘÍBĚH ZE ŽIVOTA: „BRATR ŽÁDÁ PENÍZE ZA DOVOLENOU NA SVÉ CHALUPĚ. TAK PŘÍBUZNÍ NEDĚLAJÍ“

PSALI JSME: PŘÍBĚH JITKY: MYSLELA JSEM, ŽE VE STÁŘÍ BUDU ŽÍT V KLIDU, PAK ALE POTKALA SVOU PRVNÍ LÁSKU

Share