„Říkal mi, že všechno dělám blbě“: Petra Janů zavzpomínala na manžela. Letos by oslavili 45 let od svatby

V prosinci 2011 zemřel producent a manažer Michal Zelenka. Jeho manželka, zpěvačka Petra Janů, na něj stále vzpomíná. Letos by oslavili 45. výročí svatby. Zpěvačka ale prozradila, že na začátku jejich vztahu to nebyla žádná idylka.

Portál Ženy.iPrima.cz píše, že před jedenácti lety se Petra Janů rozloučila se svým manželem Michalem Zelenkou, který zemřel na rakovinu. Bylo mu 63 let.

Petra Janů / Zdroj: youtube.com

Manželé často trávili čas na chalupě, spousta věcí jí ho tam připomíná. Zpěvačka tam nyní také často jezdí.

Když spolu ale začali chodit, jejich vztah nebyl dokonalý. Michal už dosáhl úspěchu, ale jeho partnerka v té době teprve začínala svou kariéru.

Petra Janů / Zdroj: youtube.com

„Oznámil mi, že nic neumím, že se blbě oblékám a že mám zhubnout. Říkal mi, že všechno dělám blbě,“ prozradila Petra Janů v rozhovoru pro Aha! Říkal jí, že všechno dělá špatně a to ji samozřejmě štvalo, nenáviděla ho.

Partneři se vzali v roce 1978 a ze zpěvačky se tak v 26 letech stala vdaná paní. Na svého zesnulého manžela stále vzpomíná.

Petra Janů / Zdroj: youtube.com

„První rok po smrti Michala byl strašidelný,“ řekla Petra Janů magazínu Téma. Uvědomila si, že byla nesamostatná, že její muž všechno zařizoval. Její život se poté změnil. Letos by pár oslavil 45. výročí svatby.

PSALI JSME: HOLLYWOODSKÝ HEREC JOHNNY DEPP UTRPĚL VÁŽNÉ ZRANĚNÍ NA FILMOVÉM FESTIVALU V CANNES

PŘIPOMÍNÁME: DANIELA KOLÁŘOVÁ PROZRADILA, ZDA BY JEN Z DŮCHODU VYŽILA: CO BY MĚLA UDĚLAT

Share