S písněmi Karla Gotta: Felix Slováček spolupracuje s talentovaným a zadluženým zpěvákem, ale nic mu neplatí

Před pár měsíci začal Felix Slováček spolupracovat s mladým talentovaným zpěvákem Ondřejem Provazníkem, který rád zpívá písně Karla Gotta. Zpěvák ale prý ještě nemá ani na splácení dluhů a slavný saxofonista mu také nic neplatí.

Ondřej Provazník / Zdroj: youtube.com

Ondřej Provazník vystupuje se svým projektem S písněmi Karla Gotta a koncertoval i s Big Bandem Felixe Slováčka. Zpěvák je ale podle informací serveru eXtra.cz v dluzích, jde zhruba o půl milionu korun.

Felix Slováček si myslí, že jeho mladší kolega může dlužit, ale nezajímalo ho to. Pro něj je důležité jen to, aby zpíval na jejich společných plánovaných koncertech.

Felix Slováček a Ondřej Provazník / Zdroj: youtube.com

„Zatím jsem mu nic nedal. Já ho prostě nezaměstnávám, on je někde zaměstnaný nebo má firmu, nevím,“ cituje Slováčka eXtra.cz. Nedávno měl Ondřej odletět do Tel Avivu.

Pochválil svého kolegu, Provazník má podle něj podobný hlas jako legendární Karel Gott. Saxofonista rád hraje písně zesnulého Slavíka a některé z jeho posledních skladeb nechal připsat.

Felix Slováček / Zdroj: youtube.com

Dodal, že Ondřejovi nic neplatí, protože hradí aranžmá a další věci, které potřebují na svých koncertech.

PSALI JSME: JAK CELEBRITY POGRATULOVALY SVÝM MAMINKÁM KE DNI MATEK: KUCHAŘOVÁ A PEKAROVÁ ADAMOVÁ UKÁZALY ARCHIVNÍ SNÍMKY

PŘIPOMÍNÁME: NOVÁ NADĚJE HONZY MUSILA: MODERÁTOR PROMLUVIL O SVÉM POŘADU A NÁVRATU NA OBRAZOVKY

Share