„Sbíráme se se sousedi“ : Roman Vojtek se nákazy neb0jí

Česky 47 lety talentovaný herec a zpěvák Roman Vojtek koronaviru vůbec nebojí. Ta nákaza zabila 59 lidi, a někteří ji nazývají “trochu silnější chřipka”. Takové nevěřící lidi jsou jistý v tom, že tou nemoc určitě překonají. Bez jakékoliv následků.

1

Ve dnešní době herec práci nemá a v karanténě se úplně věnuje své rodině. Herec řekl: “Denně sedím doma se svou rodinou.

Nebojíme se té nákazy, ale respektujeme všechna nařízení vlády v takovém období. Nikdo z nás nepracuje, ale komunikaci se světem určitě máme jenom přes internet”.

2

“Ve dnešní době nakonec mám dostatečně času na svou rodinu. Nemůžu říct, že je mi doma nuda, protože v takovém období mužů udělat všechno, co jsem chtěl, když měl plný diář. Také občas můžeme udělat mejdan se sousedy po Skypu, nebo s nimi mluvíme na zahrádce”, – dodal Vojtek.

3

Roman vůbec se nebojí té nákazy, a říká, že jestli dokonce i nakazí, to se rychle uzdraví: “Je to silná nákaza, s tým koronavirem teď bojuje cely svět, ale já se ji nebojím.

Jsem zdravý a žádné problémy nemám, jestli nějakým způsobem nakazím, tak jsem jistý, že rychle uzdravím. Ale rozumím, že nejvíce se boji lidé, které jsou v rizikové skupině, kvůli nim jsme doma, a snažíme se jich tak zachránit”.

4

Share