Se svou hvězdnou maminkou nekomunikuje: Jak vypadá jediný syn Brigitte Bardot

Jedna z nejslavnějších světových hereček Brigitte Bardot má syna Nicolase-Jacquese, kterého porodila v roce 1960. S nimž dlouhá léta nekomunikuje, protože ho před lety opustila.

Brigitte Bardot/Zdroj: youtube.com

Brigitte nechtěla dítě, a těhotenství měla velice náročné. Kvůli novinářům nemohla ani opustit svůj být, a dokonce syna přivedla na svět doma.

Jednou dokonce řekla, že její syn byl nádorem v jejím břichu. Po porodu se hned vrátila k herectví, a o synovi se staral především otec Jacques.

Brigitte Bardot se synem/Zdroj: youtube.com

S nimž se herečka rozešla, a syn zůstal s otcem. Po rozchodu se viděla se synem jen zřídka, a dokonce ho jednou vyhodila z domu, protože měla nějaké setkání.

Od té doby se svou matkou Nicolas nechce komunikovat, a pořad byl s tatínkem. Nicolas vystudoval ekonomii v Paříži, a v dnešní době pracuje jako programátor.

Brigitte Bardot/Zdroj: pinterest.com

Má manželku a dvě dcery, kterých Brigitte na začátku také nechtěla vidět. Jen později se snažila se synem a jeho rodinou navázat kontakt, ale ten s ní komunikovat nechce.

Syn Brigitte Bardot/Zdroj: kenguru.plus

PSALI JSME: MILOŠ ZEMAN JE V NEMOCNICI: MLUVČÍ PREZIDENTA VYSVĚTLIL, CO SE STALO

PŘIPOMÍNÁME: „MOJE LÁSKY“: MONIKA BAGÁROVÁ NECHALA NAHLÉDNOUT DO SVÉHO SOUKROMÍ. POCHLUBILA SE FOTKOU S DCERKOU, MAMINKOU A SESTROU

Share