Siamská dvojčata promluvila o svém životě: „Nesdílíme jen játra, ale také pocity“

Lupita a Carmen Andrade jsou 22leté sesterské sestry žijící v Connecticutu a sdílely některá fakta, která byste měli vědět o siamských dvojčatech. Informuje o tom Today.

Dvě ženy, které se v dětství přestěhovaly do Spojených států z Mexika, spojuje trup, společná pánev a reprodukční systém. Každý má dvě ruce a jednu nohu. Protože Carmen ovládá pravou nohu, Lupita má na starosti navigaci. Společně tvoří dokonalý tým.

Lupita a Carmen Andrade/Zdroj: tsn

Carmen: Se svým přítelem Danielem jsem se seznámila na seznamovací aplikaci v říjnu 2020. Nikdy jsem se nesnažila skrývat to, že jsem siamské dvojče, což znamenalo, že jsem dostávala spoustu zpráv od kluků s fetišemi. Hned jsem věděla, že Daniel je jiný, protože se neptal na můj stav. Jsme spolu dva a půl roku a diskutovali jsme o zasnoubení, ale nejdřív spolu chceme bydlet. Daniel a moje sestra spolu vycházejí velmi dobře.

Někdy se cítím špatně, protože chci s Danielem trávit hodně času. Proto se snažíme hledat kompromisy. Například (Lupita) si vybírá, kam půjdeme na večeři nebo co budeme dělat.

Lupita a Carmen Andrade/Zdroj: tsn

Daniel i já děti milujeme, ale vlastní mít nechceme. Miluji být psí mámou! S Lupitou se nám nedaří otěhotnět, máme endometriózu a bereme i blokátor hormonů, který zabraňuje menstruaci.

Nenudíme se navzájem Carmen: Někdy na konci dne jsme prostě vyčerpaní a nechceme mluvit. Pak se budeme věnovat naší práci. Mám svůj notebook na domácí úkoly a Lupita si nasadí sluchátka a poslouchá hudbu nebo se na něco dívá na telefonu. Celý život jsme propojeni, takže svou nezávislost v žádném případě neztrácíme.

Jsme šťastní takoví, jací jsme Carmen: Máme stejný průtok krve, máme stejná játra, máme mnoho společných vnitřních struktur.

Lupita: Kdyby nás oddělila operace, zemřel by jeden z nás, zemřeli bychom oba, nebo bychom skončili na jednotce intenzivní péče a nikdy se nedostali ven.

Carmen: Nejsou to jen duhy a slunce, měli jsme spoustu zkoušek, ale máme skvělý život. Chodíme do kina a na koncerty (sedíme na stejném sedadle) a cestujeme letadlem. Minulý rok jsme jeli do Kalifornie a také letěli do Texasu. Chceme znovu začít pracovat; před pandemií jsme celou dobu chodili do posilovny. Oba pracujeme ve veterinární medicíně, takže musíme být schopni přepravovat poměrně velké psy. Mým cílem je bench press 100 liber.

Nevadí nám sdílet oblečení, protože máme podobný vkus Carmen: Naše sousedka nám šila oblečení od 5 let. Máme stejný styl, ale snažili jsme se vypadat jinak. Obvykle naše vlasy nejsou stejně dlouhé. Když jsme byli u očního lékaře, Lupita si vybrala úplně jiné brýle než já a na straně nosu má piercing. Mám septální kroužek.

Měli jsme šťastné dětství Carmen: Ano, byly časy, kdy lidé uměli být zlí. „Oblíbené“ děti nás infantilizovaly a mluvily s námi jako s miminky.

Ale vždy jsme měli společné přátele. Jsme si stále blízcí se stejnými lidmi, se kterými jsme vyrůstali. Lupita má velmi dobrou intuici o lidech, takže když je má ráda, mám je rád já.

Daniel, Lupita a Carmen Andrade/Zdroj: tsn

Sdílíme vzájemné pocity Carmen: Když nám bylo skoro 6, měli jsme noční můru, že vypadneme z letadla, a pak jsme doslova spadli z postele. Stalo se to jen jednou, ale můžeme cítit emoce jiného člověka. To se děje pořád. Nedávno jsme byli v obchodě a ucítila jsem zvláštní pocit v břiše – a věděla jsem, že to bylo od sestry. Ten muž předstíral, že natáčí svou dceru, ale ve skutečnosti natáčel nás. Já si toho nevšiml, ale Lupita ano. Je mnohem pozornější.

Lupita: Cítím, když se Carmen bojí nebo se chystá plakat. Je to stejný pocit v žaludku.

Doufáme, že zveřejňováním videí na sociálních sítích normalizujeme životy siamských dvojčat.

Carmen: Dostáváme ošklivé komentáře. Dostáváme spoustu otázek ohledně sexu, jak chodíme na záchod atd. Ale musíte si pamatovat: nejsme jen siamská dvojčata, jsme lidské bytosti

PSALI JSME: AGÁTA HANYCHOVÁ PROMLUVILA O SVATBĚ S JAROMÍREM SOUKUPEM: „NEJDŘÍV PO ČTVRTÉM DÍTĚTI“

PŘIPOMÍNÁME: „JE TO KLUK, POKRAČOVATEL RODU“: VÍTĚZSLAV JANDÁK MÁ DŮVOD K RADOSTI. STAL SE PYŠNÝM PĚTINÁSOBNÝM DĚDEČKEM

 

Share