Slavný umělec Jakub Štáfek slaví 33. narozeniny: oslavenec se brzy stane dvojnásobným otcem

Jakub Štáfek se narodil 22. května 1990, dnes slaví 33. narozeniny. Svou hereckou kariéru zahájil v roce 2005, ztvárnil roli Matěje Jordána v seriálu Ulice. Kromě toho píše scénáře, je režisérem a věnuje se smíšeným bojovým uměním.

Ve zmíněném seriálu hrál v letech 2005 až 2019. S Ulicí se rozloučil, protože měl premiéru v Oktagonu. Svůj MMA debut si odbyl ve vyprodané pražské O2 areně, Petera Benka porazil knockoutem.

Jakub Štáfek / Zdroj: youtube.com

Hrál také v seriálech Specialisté, Devadesátky nebo Vyšehrad, ve kterém ztvárnil hlavní postavu Julia „Lavi“ Lavického, tato role byla specifická.

Jakub Štáfek / Zdroj: youtube.com

„Je zapotřebí rozlišovat, kdy jsem v roli a jak se chovám v normálním životě, mám ženu, dítě, rodinu, také mám věci, přes které nejede vlak,“ řekl Jakub Štáfek v rozhovoru pro iRozhlas.cz.

Jakub Štáfek / Zdroj: youtube.com

Oslavenec se již brzy stane dvojnásobným tatínkem. S manželkou Dominikou Doležalovou vychovává dceru Olívii. Před pár měsíci prozradil, že jeho žena je těhotná.

PSALI JSME: „UŽ NEMŮŽU DÁL MLČET“: ONDŘEJ BRZOBOHATÝ REAGOVAL NA CÍRKEVNÍ ŽALOBU SVÉ EXMANŽELKY KUCHAŘOVÉ. CELEBRITY MU VYJÁDŘILY PODPORU

PŘIPOMÍNÁME: SLOVENSKÁ MODERÁTORKA ZUZANA BELOHORCOVÁ TRUCHLÍ: TENTO SVĚT OPUSTIL JEJÍ BLÍZKÝ ČLOVĚK

Share