„Už nemůžu dál mlčet“: Ondřej Brzobohatý reagoval na církevní žalobu své exmanželky Kuchařové. Celebrity mu vyjádřily podporu

Před rokem se Ondřej Gregor Brzobohatý a Taťána Kuchařová rozvedli, ale jejich církevní sňatek ještě nebyl anulován. Do médií se však dostalo znění církevní žaloby. Hudebník, zpěvák a herec si myslí, že jde o práci jeho bývalé manželky. „Už nemůžu dál mlčet,“ reagoval Brzobohatý na svém Instagramu.

Ondřej Gregor Brzobohatý / Zdroj: youtube.com

V církevní žalobě se píše, že Ondřej Brzobohatý prý není sexuálně vyhraněn, že se rád převléká za ženu a také o potížích s početím dítěte s jeho první ženou.

Taťána Kuchařová / Zdroj: youtube.com

Umělec si myslí, že tento dokument poskytla médiím jeho bývalá manželka, modelka Taťána Kuchařová. Vyjádřil se k tomu na svých sociálních sítích. Prohlásil, že obsah žaloby je plný lží.

Poděkoval také všem, kteří ho podporují. Podporu mu vyjádřili jeho slavní kolegové. Nejvíce se rozepsali herečka a zpěvačka Eva Burešová a moderátor Libor Bouček.

Podporu Brzobohatému vyjádřili jeho slavní kolegové / Zdroj: Instagram.com

„Ondrejko, drž se a buď i nadále tím, kdo neztrácí úroveň,“ okomentovala jeho příspěvek zpěvačka Dara Rolins. „Nejkrásnější je na tobě, že jsi elegán a držíš se. Nic si z toho nedělej, buď stále svůj,“ poradil mu zpěvák Jan Bendig.

Podporu Brzobohatému vyjádřili jeho slavní kolegové / Zdroj: Instagram.com

„Jaký paradox mít církevní svazek a přitom duchovně byt tak nízko! Ondro, držte se,“ napsala DJka Andrea Pomeje. Podpořilo ho i mnoho dalších slavných osobností.

Podporu Brzobohatému vyjádřili jeho slavní kolegové / Zdroj: Instagram.com

PSALI JSME: EVA BUREŠOVÁ SI UŽÍVÁ POHODY: ZPĚVAČKA SE POCHLUBILA FOTKAMI SE SYNEM

PŘIPOMÍNÁME: OBLÍBENÝ HEREC MIROSLAV HANUŠ SLAVÍ KULATÉ 60. NAROZENINY: KDO JE JEHO ŽIVOTNÍ LÁSKA

Share