„Snažit se zavděčit nemá cenu“: jak Eva Burešová reagovala na kritiku ohledně svých šatů

Eva Burešová hraje hlavní roli v muzikálu Bodyguard. Herečka a zpěvačka se zotavila z nemoci a vrátila se na scénu, fanoušci se na toto představení těšili. Některé lidi ale zaujaly její šaty, které oblékla po skončení představení. Znovu se proto setkala s vlnou kritiky.

Eva Burešová / Zdroj: youtube.com

Eva Burešová na sebe rozhodně umí upoutat pozornost. Na sobě měla šaty s výstřihem a dlouhým rozparkem. Někteří lidé ji kvůli tomu kritizovali.

Herečka a zpěvačka v rozhovoru pro ŽivotvČesku.cz uvedla, že v diskusích jí někteří lidé psali negativní komentáře. Podle ní jsou to lidé, kteří na představení nepřišli a pravděpodobně ani v budoucnu nepřijdou, ale vše kritizují.

Dočetla se, že kritizovali nejen její šaty, ale také psali, že jí náušnice nesluší a že není hezká. Dodala však, že všichni na akci její outfit chválili.

29letá zpěvačka vysvětlila, že se teď nechce oblékat jako jeptiška. Snaží se komunikovat s dobrými lidmi, takže má svůj vlastní vesmír. Pamatuje si, co jí kdysi řekla babička: „I kdybys měla na hlavě svatozář, budou ti říkat, že ji máš jen proto, že jsi měla něco s Bohem“. Řídí se touto radou.

Eva Burešová / Zdroj: youtube.com

„Snažit se zavděčit nemá cenu. I kdybych přišla oblečená jako Kim Kardashian na Met Gala. Možná si na příští vystoupení vezmu pytel od brambor,“ řekla pro ŽivotvČesku.cz Eva Burešová.

PSALI JSME: „UŽ JSEM SI UDĚLALA JARO“: EVA PAVLOVÁ SE POCHLUBILA SVÝMI KVĚTINAMI A UKÁZALA ČÁST SOUKROMÍ

PŘIPOMÍNÁME: DO HERECKÉHO NEBE ODEŠEL PIOTR WYSOCKI: MUŽ NEPŘEŽIL POŽÁR DOMU

Share