„Jsem ležák, ale mozek mi pořád funguje skvěle“: Jana Hlaváčová prozradila, jak oslavila 85. narozeniny. Dostala svůj oblíbený dárek

Jana Hlaváčová v neděli oslavila 85. narozeniny. Poblahopřála jí její dcera se svým manželem, její přátelé a dokonce i novináři. Herečka byla šťastná a jubileum si užila.

Jana Hlaváčová / Zdroj: youtube.com

Celý den s ní strávila její dcera, herečka Barbora Munzarová. Od zetě Martina Trnavského dostala svůj oblíbený dárek. „Měli jsme k obědu dortíky, moc mi chutnaly,“ řekla pro Blesk.cz Jana Hlaváčová.

V posledních letech se na veřejnosti neobjevuje, protože kvůli zdravotním problémům téměř nechodí. „Jsem ležák, ale mozek mi pořád funguje skvěle,“ vysvětlila herečka s tím, že ho cvičí, luští osmisměrky.

Jana Hlaváčová / Zdroj: ČTK, archiv Blesku

Také vtipkovala, že kdyby jí někdo nabídl roli ve filmu, ve kterém by mohla hrát vleže, je si jistá, že by mohla získat Oscara.

Jana Hlaváčová sleduje zprávy a také řekla, že viděla filmy, které televize vysílaly u příležitosti jejího jubilea. Byla ráda, že na ni nezapomněli.

Petr Kostka a Carmen Mayerová / Zdroj: youtube.com

V neděli ráno jí začali volat i kamarádi. Jako první jí poblahopřáli její kolegové Petr Kostka a jeho manželka Carmen Mayerová. Oslavenkyně byla šťastná.

PSALI JSME: JANA HLAVÁČOVÁ SLAVÍ 85. NAROZENINY: JAK DNES ŽIJE SLAVNÁ HEREČKA

PŘIPOMÍNÁME: „NA HRAD NEJDU“: EVA HOLUBOVÁ REAGOVALA NA SPEKULACE, ŽE BUDE SPOLUPRACOVAT S PREZIDENTEM

Share