“Soukup moji dceru neuvidí”: Janečku vadí chování Mátlové

Celá Česká Republika byla překvapena tím, že 75 lety česky producent František Janeček už není spolu s 44 letou Terezou Mátlovou.

Na veřejnosti řekla, že je zamilovaná do 51 letního českého media magnáta Jaromíra Soukupa. Janeček řekl, že nemá rád chování nového páru.

.

Známy producent řekl, jak se dozvěděl o novém vztahu své bývalé přítelkyni: “V sobotu doma mi prostě řekla, že je zamilovaná do Soukupa, a je to navzájem. Lidi to věděli už dávno, ale jsem jim nevěřil”.

.

“Ale já trochu rozumím, proč se to tak stalo. Už dlouhou dobu jsme žili zvlášť. Měli jsme vztah, jako otec a maminka. Jsme se starali jenom pro děti, není jeden pro druhého”, – řekl František.

.

Producentu nejvíc vadí chování jeho bývalé: “Největším problémem je to, jaksi začíná vymykat z ruky. Vodí moje dítě k Soukupu, a ono říká mu tatínek, tak mě určitě to naštvalo”.

.

“Jich vztah trvá jenom několik týdnu, a Tereza už stihla odvézt moje dítě do jeho soukromého domu na Strančicích. Má tam koně, a určitě moji dcera to miluje. Také seznámil Terezu a Emilii s celou svou rodinou. Není to normální”, – řekl producent.

.

Ve dnešní době všichni musejí sedět doma, kvůli pandemii koronaviru, ale Tereza děla to jinak: “Chci, aby moje dítě bylo zdravé a vždy v bezpečí. Dnes je epidemie, a Tereza vozí moje dítě k cizím lidem. A já přesně nevím o stavu její zdraví”, – říká František.

“Moji dceři je jenom 13 let, a Tereza seznamuje ji s Soukupem, který má několik set návštěv denně. A přesně nevím se s kolika lidmi navštěvuje moji bývala”, – doplnil producent.

.

“Je velmi nezodpovědná, a její nová láska také. Mě už vůbec nerespektuje. Požádal ji, aby nechodila s dítětem nikdy. Mě nechce poslouchat”, – řekl František, a také doplnil, že jestli Tereza se bude dál tak chovat, to všechno se skončí v soudu.

Share