„Stát se rodiči pěti dětí najednou je velkou odpovědností“ : Jak žijí dívky a jejich rodiče po 12 letech

Stát se rodiči pěti dětí najednou není jen radost pro mladé matky a otce, ale také obrovské dílo. Bohužel ne každý člověk může nést takovou odpovědnost. Není proto neobvyklé, aby matky s mnoha dětmi zůstaly samy se svými problémy.

Varya a Dima byli přátelé od školy. Pak začali romantický vztah. Rodiče nebyli proti jejich lásce. Všichni se chystali na svatbu.

A hned po promoci se mladí lidé oženili. Přísahu věrnosti složili jak v matrice, tak v kostele. Narodila se tedy Artamkinova rodina z Moskvy.

.

Mladá žena získala práci učitelky, zatímco její manžel přednášel matematiku na vysoké škole. Peníze, jak víte, byly vždy vzácné.

První narození skončilo nemocí a smrtí dítěte. Varya musela brát hormonální léky po dlouhou dobu, což vedlo ke skutečnosti, že druhé těhotenství se stalo mnohonásobným.

Během prvního plánovaného ultrazvuku byly vidět čtyři embrya a později bylo vyšetřeno páté. Šokováni byli nejen rodiče, ale také lékaři kliniky, kde byla vyšetřena mladá žena.

.

Lékaři navrhli, aby rodina opustila pouze tři děti, kvůli možným komplikacím, které by mohly mít za následek zranění dětí i jejich matek. Budoucí rodiče však bytí odmítli. Takový hřích, pro duši, nechtěli vzít.

.

Tam, kde nepřišli o pomoc, všichni lékaři jen pokrčili rameny. Lékaři se báli převzít takovou zodpovědnost. Riziko smrti bylo velmi vysoké. A nést takové množství dětí je velmi obtížné.

.

Chlapi se rozhodli odjet do zahraničí. K tomu však bylo potřeba hodně peněz. A udělali extrémní krok. Mluvili o svém problému v médiích a na internetu. Všechny potřebné částky převedla jedna osoba. Kdo je, je stále udržován v tajnosti.

Byly přijaty jednou z britských klinik. Varya byla pak 15 týdnů těhotná. Lékaři udělali vše pro to, aby tento příběh skončil bezpečně.

Dívky se narodily 26 týdnů těhotenství, byly ošetřovány několik měsíců. A po všech pokusech se celá velká rodina mohla vrátit domů.

Na letišti se setkali se ctí. Představitelé města jim předali klíče do čtyřpokojového bytu v novém domě. Nyní je dost místa pro každého.

.

Zpočátku to samozřejmě bylo velmi těžké. Všichni současně chtějí jíst, pak spát, pak si musí plenky vyměnit každý najednou. Varya se nikdy nevrátila do práce. Ano, a jak se zlomit?

V budoucnu úředníci pomáhali s mateřskou školou a poté se školou, aby sestry mohly studovat společně.

Obecně se však jedná o obyčejnou rodinu s radostí a emocemi. Od té doby uplynulo 12 let.

Rodiče vychovávají děti s vírou v Boha. Kromě pravidelné školy a různých tříd navštěvují dívky nedělní školu.

.

Dmitry se neskrývá před výchovou dětí při práci. Vždy byl a bude podporou jeho milované manželky.

Jeden nedobrovolně vzpomíná na podobný případ, kdy manžel, který to nedokázal vydržet, odešel a nechal matku svých pěti dětí na pokoji. Ani podpora na dítě není schopna platit. Možná si vzpomínáte na příběh Oksany Kobeletské?

Share