Štefan Margita si stále povídá se svou milovanou Hankou: „Ještě nemám sílu pouštět si její písničky“

Smrt Hany Zagorové je pro Štefana Margitu velkou ranou, stále se s tím nemůže smířit. Snaží se pracovat více, to mu pomáhá, ale bolest zůstává veliká. Píše o tom web TN.cz.

Štefan Margita / Zdroj: youtube.com

Už několik měsíců na něj doma nečeká milovaná manželka, takže každý návrat domů je trochu bolestivý. Promluvil o tom v pořadu Život ve hvězdách.

Nedávno vystupoval v Americe, věnoval se práci a to mu pomáhalo. Podle něj se k němu tam chovali skvěle. Milovaná manželka mu však chybí.

Štefan Margita a Hana Zagorová / Zdroj: tv.blesk.cz

Návrat do Česka nebyl příjemný, protože na něj v minulosti čekala Hana Zagorová, vařila nějaké jídlo, ale teď je to jiné.

Teď už o tom operní pěvec nechce mluvit, uvědomuje si, že tisíce lidí prožívají podobné situace každý den. Hana Zagorová však byla známá zpěvačka, a proto se na ni lidé často ptají.

Hana Zagorová / Zdroj: youtube.com

Odpovídá jim, protože nechce, aby si lidé mysleli, že je namyšlený, ale na druhou stranu už o tom nechce mluvit. „Takže odpovídám, ale strašně mě to drásá,“ řekl Štefan Margita.

Stále si povídá se svou milovanou manželkou. „Ano, povídám, opravdu. Když přijedu domů, tak řeknu: ‚Už jsem tady‘. Já se statečně přiznávám, ještě nemám sílu pouštět si její písničky,“ dodal Margita.

Štefan Margita / Zdroj: tv.blesk.cz

Chápe, že už nemůže nic změnit, ale když uslyší její hlas, představí si, že jde za ní. Svou milovanou ženu už nikdy neuvidí a ten pocit je podle něj nejhorší.

PSALI JSME: JITKA ČVANČAROVÁ MÁ SMŮLU A MUSELA DO NEMOCNICE: CO SE JÍ STALO

PŘIPOMÍNÁME: SMUTNÁ ZPRÁVA PRO ČESKOU HUDEBNÍ SCÉNU: SLAVNÁ KAPELA SE ROZPADLA

Share