V domě Dary Rolins a Nedvěda prý došlo k potyčce: Případem se zabývá policie

Policie v úterý večer dorazila do obce Tuchoměřice na Praze-západ. Důvodem bylo vzájemné napadení dvou mužů. Média píší, že k nepříjemnému incidentu mělo dojít v domě zpěvačky Dary Rolins. Informuje o tom server eXtra.cz s odkazem na Blesk.cz.

Dara Rolins / Zdroj: youtube.com

Podle mluvčí Policie ČR Michaely Richterové došlo k potyčce dvou mužů, jedná se o vzájemné napadení. Stalo se tak v úterý v deset hodin večer.

Dara Rolins a Pavel Nedvěd/Zdroj: instagram.com

Policisté budou případ vyšetřovat. K potyčce došlo v domě zpěvačky Dary Rolins. Server Blesk.cz píše, že podle jeho informací byl jedním z těchto dvou mužů partner zpěvačky, fotbalista Pavel Nedvěd.

Dara Rolins s partnerem a dcerou/Zdroj: instagram.com

Důvodem vzájemného napadení mohlo být to, že na území zpěvačky vnikl vetřelec. Podle záchranné služby měl třicetiletý muž poranění hlavy a pohmožděné rameno, byl převezen do Fakultní nemocnice v Motole.

Dara Rolins / Zdroj: youtube.com

Pavel Nedvěd prožívá těžké životní období. Nedávno rezignovalo vedení italského fotbalového klubu Juventus Turín, legendární český fotbalista byl viceprezidentem klubu. Příčinou bylo údajné falšování v účetnictví.

Zpěvačka nechtěla komentovat události, které se odehrály v práci jejího partnera. Vysvětlila pouze, že když rezignuje šéf, jeho tým obvykle dělá totéž.

„Když odstoupí šéf, jeho vojsko ho celkem přirozeně následuje. Je to projev loajality,“ řekla pro server TN.cz Dara Rolins.

Psali jsme:Po dvanáctileté pauze se Lucie Vondráčková opět vrátila na divadelní scénu: „Odešla jsem ze všech divadel, abych s dětmi mohla být večer“

Meghan Markle poprvé ukázala svého syna během videohovoru: Je to kouzelný chlapeček

Psali jsme:Štefan Margita si stále povídá se svou milovanou Hankou: „Ještě nemám sílu pouštět si její písničky“

Share