„Tak málo při takové spoustě práce“: Yvetta Simonová se vyjádřila k výši důchodu Vondráčkové a svěřila se, jakou penzi dostává

Tento týden se v médiích často psalo o důchodu Heleny Vondráčkové. Legendární zpěvačka zažádala o penzi před dvanácti lety. Když se dozvěděla, kolik bude pobírat, byla nemile překvapená, podle ní to bylo nespravedlivé. Obrátila se proto na soud a nedávno jí právník sdělil radostnou zprávu, důchod jí má být vyměřen znova.

Helena Vondráčková / Zdroj: tv.blesk.cz

Helena Vondráčková zažádala o důchod v roce 2011, řekli jí tehdy, že bude pobírat 8 tisíc Kč měsíčně. Po dvou odvoláních jí penzi zvedli na 13 tisíc Kč.

To ale považovala za nespravedlivé a s tím se nesmířila. Nedávno jí její právník řekl, že podle posledního soudního verdiktu bude výměr jejího důchod vyměřen správným způsobem.

Helena Vondráčková / Zdroj: youtube.com

Slavná 94letá zpěvačka Yvetta Simonová byla v šoku, když se dozvěděla, jak vysoký důchod pobírá její mladší kolegyně, proto se jí zastala.

„Tak málo při takové spoustě práce, co má za sebou? To je opravdu hrozné,“ řekla pro portál Plus7dní Yvetta Simonová, která ještě před pár lety aktivně pracovala.

Yvetta Simonová / Zdroj: tv.blesk.cz

94letá zpěvačka pobírá vyšší důchod, takže si nestěžuje. „Na úřadě mi vypočítali 22 tisíc Kč,“ dodala Simonová.

PSALI JSME: LADISLAV FREJ SE VODÍ ZA RUKU S KRÁSKOU: CO HEREC ŘEKL O NOVÉ ŽENĚ VE SVÉM ŽIVOTĚ

PŘIPOMÍNÁME: V PYŽAMU A BEZ MAKE-UPU: 59LETÁ YVETTA BLANAROVIČOVÁ SE POCHLUBILA NÁDHERNÝMI FOTKAMI ZE ŠPANĚLSKA

Share