Ladislav Frej se vodí za ruku s kráskou: co herec řekl o nové ženě ve svém životě

Ladislav Frej už prý není sám, v jeho životě se objevila žena. Herec to ale nepřiznává i poté, co ho viděli novináři, že se s krásnou rusovláskou vodí za ruku.

Ladislav Frej / Zdroj: youtube.com

„To jen aby nezabloudila,“ řekl pro portál Aha! Ladislav Frej. Herec žije v Hostivicích, kam rusovlasá žena přijela s kufrem.

Odemkla si vlastním klíčem a odložila zavazadlo. Poté šla s kamarádkou do restaurace, kde se setkala s hercem. Její kamarádka přenocovala v místním penzionu, Ladislav Frej se zmíněnou ženou ale zašli do jeho domu.

Ladislav Frej / Zdroj: youtube.com

Před dvěma týdny přišel herec s rusovláskou do místní restaurace. Tehdy řekl, že to byla manželka jeho kamaráda a prý ho požádala o výpomoc.

Místní je zase viděli o pár dní později. Na otázku, zda to jeho kamarádovi nevadí, upřímně odpověděl, že ano, to mu vadí.

Ladislav Frej / Zdroj: youtube.com

Ladislav Frej byl čtyřikrát ženatý. Jeho první manželkou byla A. Sklenariková, se kterou má syna Davida. Poté, co se jeho rodiče rozvedli, David odjel s maminkou do Švýcarska.

Podruhé se oženil s herečkou Gabrielou Wilhelmovou, jejich vztah ale poznamenaly dva potraty. Později se manželé rozvedli. Wilhelmová zemřela na rakovinu ve věku 60 let.

Ladislav Frej / Zdroj: youtube.com

Potřetí se postavil herec před oltář s herečkou Evelynou Steimarovou. Pár neměl děti, rozvedli se. Jeho čtvrtou manželkou byla herečka Věra Galatíková, se kterou má dceru Kristýnu a syna Ladislava. Galatíková v roce 2007 podlehla rakovině plic. Před třemi lety zemřela na rakovinu i jeho snoubenka Gabriela Mrkvicová, bylo jí 56 let.

PSALI JSME: NÁDHERNÁ TEREZA KERNDLOVÁ SE POCHLUBILA FOTKOU SE SVÝM LEGENDÁRNÍM TATÍNKEM: NAPSALA MU DOJEMNÉ VYZNÁNÍ

PŘIPOMÍNÁME: OBLÍBENÝ HEREC JIŘÍ KRAMPOL PROZRADIL, JAK VYSOKÝ MÁ DŮCHOD: ZA CO UMĚLEC UTRÁCÍ

Share