„Tak pa, šestinedělí“: Eva Burešová prozradila, jak na tom je. Ukázala fotky se synem, na kterých je vidět, co Tristan William zdědil po mamince

Herečka a zpěvačka Eva Burešová se v polovině srpna stala dvojnásobnou maminkou. Nyní se plně věnuje synovi Tristanu Williamovi. Na svém Instagramu stručně popsala, jaké byly ty šest týdnů po narození syna.

Eva Burešová / Zdroj: youtube.com

„Nahoru, dolů. Štěstí, smutek. Radost, pláč. Energie, propady,“ napsala Eva Burešová. Milující matka zveřejnila i několik snímků se synem, zatím však nechce ukazovat jeho tvář.

Na těchto fotografiích je však vidět, že Tristan William má tmavé vlasy, stejně jako jeho matka. Herečka se nyní věnuje malému synovi a užívá si mateřství.

Poté, co Eva Burešová prozradila, jaké jméno pro syna vybrala se svým partnerem Přemkem Forejtem, bylo mnoho lidí trochu překvapeno.

Někteří lidé o tom dlouho diskutovali na sociálních sítích. Herečka pak napsala na Instagramu, že kdysi lidé také diskutovali o tom, proč pro svého staršího syna vybrala jméno Nathaniel.

Eva Burešová a Přemek Forejt / Zdroj: tv.blesk.cz

Pak dodala, že si všimla, že jen někteří dospělí lidé na internetu se někomu za jméno smějí. Ale v běžném životě nikdy neviděla, že by se něco takového stalo.

PSALI JSME: DOMINIKA MESAROŠOVÁ SI RÝPLA DO TĚHOTNÉ HANYCHOVÉ: „NEJSEM JAKO AGÁTA“

PŘIPOMÍNÁME: DANIEL HŮLKA SE POCHLUBIL SVOU RODINOU: CO ZDĚDILA PO TATÍNKOVI DCERKA ROZÁRKA

Share