Natálie Grossová slaví 20. narozeniny: z malé holčičky za tuto dobu vyrostla nádherná dívka. S kým spojila svůj život

Kráska Natálie Grossová slaví 20. narozeniny a ve svém mladém věku má za sebou již velké úspěchy. Herečka je dcerou zesnulého bývalého premiéra Stanislava Grosse a její kariéra se vyvíjí velmi dobře. Z malé holčičky za tuto dobu vyrostla nádherná dívka, která nyní randí s Adamem Kajumi. Píše o tom web extra.cz.

Natálie Grossová se nyní objevuje na veřejnosti čím dál víc a je vidět po boku influencera Adama Kajumiho. Původně svůj vztah pár zapíral, ale nyní prozradili pravdu.

Jako první s pravdou ven šel právě Adam, který na sociálních sítích zveřejnil fotku s Natálií a přidal popisek „To je moje holka“.

Natálie Grossová / Zdroj: youtube.com

I když Grossová slaví pouhé 20. narozeniny, za sebou už má dost úspěšnou kariéru. Nyní umělkyně zřejmě prožívá nejkrásnější období svého života.

Od malička se Natálie věnuje herectví a hudbě. Její první herecký úspěch byl v seriálu Přístav ne televizi Prima. Pak účinkovala ve známých muzikálech v divadle Broadway.

Grossová je úspěšná i jako zpěvačka a má na svém kontě ihned několik populárních písníček včetně songu Rodina.

PSALI JSME: „NENÍ HRDINSTVÍ VYTÁPĚT NA 25 STUPŇŮ“: PEKAROVÁ ADAMOVÁ PROMLUVILA O SOLIDARITĚ ČECHŮ A VYTKLA VLÁDĚ KOMUNIKACI S LIDMI

PŘIPOMÍNÁME: DOMINIKA MESAROŠOVÁ SI RÝPLA DO TĚHOTNÉ HANYCHOVÉ: „NEJSEM JAKO AGÁTA“

Share