„Tebe si najdu“: naštvaný Bohuš Matuš hodlá podat trestní oznámení na novináře. Jaký byl důvod

V neděli se v Brně konala akce hnutí ANO, na které vystoupil zpěvák Bohuš Matuš. Přišly tam i maminky a babičky s holčičkami. Redaktor Reflexu Martin Bartkovský, který občas píše ironické reportáže, do něho kvůli holčičkám rýpl. To zpěváka naštvalo, podle něj už to bylo přes čáru. Píše o tom web eXtra.cz.

Martin Bartkovský ve svém článku, v jehož názvu měl větu „Bohuš Matuš odradil děti a přilákal důchodce“, napsal, že dětský koutek nelákal děti ani Bohuše Matuše.

Bohuš Matuš / Zdroj: youtube.com

Napsal také, že se zpěvák prý smál na něj i na holčičku v první řadě a proto ji novinář prý ohlídal. Poté dodal, že fanynky v první řadě byly v průměru o 60 let starší, než by si zpěvák údajně přál.

Martin Bartkovský / Zdroj: youtube.com

Tento článek umělce naštval a tak hned napsal reportérovi. „Tebe si najdu,“ řekl mu zpěvák a dodal, že by se neměl bát. Bartkovský tyto zprávy zveřejnil na svém Twitteru.

Bohuš Matuš / Zdroj: youtube.com

Zpěvák tvrdí, že nikomu nevyhrožoval. „Jen jsem mu psal, že se těším, až se potkáme. Ale za to, co napsal, by si fakt zasloužil rozbít držku,“ řekl pro eXtra.cz Bohuš Matuš.

Bohuš Matuš / Zdroj: tv.blesk.cz

Reportér však uvedl, že se nebojí. Vysvětlil, že tato on-line reportáž byla docela spontánní věc. Dodal, že když psal o zpěvákovi, vycházel z toho, co Bohuš Matuš říkal médiím, a připomněl, že umělec měl svatbu v Krtkově světě.

https://twitter.com/bartkovskym/status/1657820246311313408

PSALI JSME: DEMI MOORE PROŽÍVÁ RADOSTNÉ OBDOBÍ: HEREČKA POPRVÉ UKÁZALA SVOU VNUČKU

PŘIPOMÍNÁME: AGÁTA HANYCHOVÁ UKÁZALA NÁDHERNÝ DÁREK OD JAROMÍRA SOUKUPA: „DOSTÁVÁM JE POPRVÉ“

Share