Tento muž dojal i ohromil zároveň: Сhránil se před kolemjdoucími jedinečným a originálním způsobem

Italové jsou tak temperamentní lidé, kteří milují intimitu. Políbit přítele na schůzce je normou!

A pak takové nečekané neštěstí pocházelo ze vzdálených zemí a způsobovalo nepříjemnosti zvané COVID-19 a nutilo úřady, aby šly do nemyslitelné – omezit osobní komunikaci občanů!

„Jsou ze strachu, ze zmatku,“ utěšovali se Italové, nicméně je třeba se nějak řídit těmito pokyny. Zejména udržovat vzdálenost alespoň jeden metr mezi lidmi na veřejných místech.

A pak přišel na scénu, hrdinu nové doby. Dosud anonymní, ale existuje vysoká pravděpodobnost, že strýc bude přezdíván „Manmetrový kruh“.

Poloměr kruhu je opravdu 1 metr!

.

Je jasné, že na kameře člověk opakuje přesně to, co je na programu – aby se vyhnul zbytečným kontaktům, chránil se před kolemjdoucími. Spolehlivě, přesně metr.

A potom nedostanete vládce pokaždé, pokud chcete někoho oslovit? Pasivní systém, vždy to funguje, z dálky je vidět jasná barva – ano, je to génius!

Pokud jde o autobusy a další dveře metra nebo úzké dveře obchodu, všechny jsou zavřeny další vyhláškou všech stejných blokátorů z Říma.

Ve vysokých kancelářích nerozmýšleli o podrobnostech, ale obyčejný italský muž dokonce popadl rake, aby vyzvedl balíčky s nákupy na dálku!

Předpokládejme, že jste sociofobní nejistí, nechcete se předvádět na veřejnosti, tlačit a mluvit, a tady je taková nádherná oficiální příležitost chránit se před všemi!

Share