Tereza Brodská o vztahu s Jitkou Čvančarovou: „Kdybych zavolala ve čtyři ráno, tak přijede“

Tereza Brodská si velmi váží skutečných přátel, na hlubokém přátelství jí záleží. Její dlouholetou kamarádkou je kolegyně Jitka Čvančarová, se kterou se spřátelily na natáčení. V rozhovoru pro ŽivotvČesku.cz popsala jejich vztah.

Tereza Brodská / Zdroj: tv.blesk.cz

V roce 2010 si obě dámy zahrály v seriálu Dokonalý svět. Natáčení trvalo devět měsíců, ale až na konci natáčení se z nich staly kamarádky. Poté spolu zažily spoustu věcí.

Herečka vzpomíná, jak ji maminka Jitky Čvančarové pozvala na Mělník, aby ochutnala meruňkové knedlíky. Vyprávěla i o tom, jak jí na procházce její kolegyně prozradila, že je zamilovaná do Petra Čadka.

Jitka Čvančarová / Zdroj: youtube.com

Tereza Brodská byla hostem na jejich svatbě a později byla i v porodnici, když se Čvančarová v roce 2012 stala maminkou, narodila se jí dcera Elena Emilie. O šest let později se manželům narodil syn Theodor Christian.

„Jitka Čvančarová je ten typ kamarádky, které kdybych zavolala ve čtyři ráno, tak přijede. Je to jedno z mých nejhlubších přátelství,“ řekla pro Život v Česku Tereza Brodská.

Tereza Brodská / Zdroj: youtube.com

Vysvětlila, že se nemusí vidět několik měsíců, ale to nijak neovlivní jejich přátelství, jsou si pořád blízké. Na kamarádce si váží toho, že se věnuje charitě a často pomáhá lidem, kteří pomoc potřebují.

PSALI JSME: KDE NYNÍ ŽIJE OBERMAIEROVÁ: SERIÁLOVÁ HVĚZDA MUSELA ODEVZDAT VELKÝ BYT V PRAZE

PŘIPOMÍNÁME: TO NEMŮŽE BÝT ONA: 53LETÁ JENNIFER LOPEZ PŘEDVEDLA, JAK VYPADÁ BEZ MAKE-UPU

Share