“To bylo úplně nejhorší”: Petr Jablonský promluvil o depresích. Jaké období bylo pro imitátora nejnáročnější

Známý český imitátor Petr Jablonský přiznal deprese. Na obrazovkách vypadal vždy veselým, a mohl imitovat kohokoliv, ale ve svém soukromém životě měl spoustu problémů, které se staly důvodem jeho depresi.

Petr Jablonský/Zdroj: youtube.com

O své depresi promluvil Radkinu Honzáku, který o jeho problémech napsal ve knize. Všiml, že měl depresi v době, když se rozvedla jeho maminka. Ta si našla nového manžela, kterého Petr neměl rád.

Petr Jablonský/Zdroj: youtube.com

Vždy se těšil na víkendy, protože mohl trávit čas se svým tatínkem. “Když potom přišla puberta, tak to bylo nejhorší,” řekl Jablonský. Podle jehož slov, odmítla ho první láska, a tehdy si už myslel o sebevraždě.

Petr Jablonský/Zdroj: youtube.com

Tehdy bydlel na Žižkově, a chtěl skočit z okna. O jeho problémech se dozvěděla nová manželka jeho tatínka, která Petrovi nabídla, aby se k nim nastěhoval. Tehdy byl Jablonský velice šťastný, protože svého otčíma nesnášel.

Petr Jablonský/Zdroj: youtube.com

Depresi ještě zažil i v dospělém věku, a přesně v roce 2015. Tehdy jeho snoubenka odešla k sousedovi, kterého Petr považoval za kamaráda. Kvůli této situaci již musel pít léky, které mu moc pomohly.

PSALI JSME: “O DOMEČKU JSEM SNILA DLOUHO”: ANNA KADEŘÁVKOVÁ SPLŇUJE SVÉ SNY. JAK VELKÝ DŮM SI DNES STAVÍ

PŘIPOMÍNÁME: “VYŠUPNEME TROCHU CHALANOV Z KOMFORTNEJ ZÓNY”: DĚTI SIMONY KRAINOVÉ A KARLA VÁGNERA NA LETOŠNÍ LÉTO NEZAPOMENOU. CO ZAŽIJÍ SYNY ZNÁMÉ MODELKY

Share