„To není pravda“: Jiří Krampol se pěkně rozčílil. Vyvrátil slova svého manažera a prozradil, proč musel do nemocnice

O víkendu musel Jiří Krampol do nemocnice. Herec se však rozzlobil kvůli tomu, co médiím řekl jeho manažer. V rozhovoru pro eXtra.cz umělec prozradil, co se mu stalo.

Jiří Krampol vysvětlil, že před dvěma týdny začal chraptět. Má problémy s průduškami, takže bral antibiotika.

Jiří Krampol / Zdroj: youtube.com

Jeho stav se před několika dny zhoršil, takže v sobotu šel do nemocnice, kde chtěl mluvit s profesorem Špačkem. Chtěl udělat rentgen, protože si uvědomuje, že zápal plic by pro něj v jeho věku byl problém.

Profesor mu však poradil, aby zůstal několik dní v nemocnici. Tam mu dávali antibiotika přímo do žíly, protože je to pětkrát účinnější. Jiří Krampol plánoval opustit nemocnici a vrátit se domů v úterý nebo ve středu.

Jiří Krampol / Zdroj: youtube.com

Herce však rozzlobilo, jak jeho manažer hovořil o této situaci v médiích. Miloš Schmiedberger říkal, že Jiří Krampol se účastnil různých akcí, když už musel brát antibiotika. Kvůli tomu prý byl často venku. Proto jeho kamarád podle něj nyní velmi riskuje.

Herec to ale odmítá. „Já ho asi nakopnu. To není pravda. Za celou dobu, co jsem marod, jsem nikde nebyl,“ řekl pro eXtra.cz Jiří Krampol.

Jiří Krampol / Zdroj: youtube.com

Tvrdí, že za poslední dva týdny opustil svůj dům jen jednou a to kvůli herečce Uršule Klukové. Zúčastnil se akce, nic tam ale neříkal a po dvou a půl hodinách se vrátil domů. Slova svého kamaráda proto označil za nesmysly.

Chápe, že má zdravotní problémy, a tak se šetří. Podle něj se mu nic vážného nestalo. Musí se však hlídat. Velkým problémem by pro něj mohl být koronavirus, takže se nechce nakazit.

Jiří Krampol / Zdroj: youtube.com

Před rokem doslova utekl hrobníkovi z lopaty a rozhodně nechce, aby se zase něco podobného stalo. Zdraví je pro něj teď nejdůležitější.

PSALI JSME: JIŘÍ KRAMPOL MUSEL DO NEMOCNICE, LEŽÍ NA JIP: „NECHÁPU, ŽE SI NEUVĚDOMUJE, JAK RISKUJE,“ ŘEKL HERCŮV MANAŽER

PŘIPOMÍNÁME: VERONIKA ŽILKOVÁ ZNOVU ŠLA K OLTÁŘI: HEREČKA SE PŘEDVEDLA VE SVATEBNÍCH ŠATECH

Share