„Tohle mě úplně vytočilo“: Tereza Brodská zkritizovala pražské bistro kvůli „protidětským“ pravidlům

Rodiče a prarodiče rádi navštěvují restaurace se svými dětmi nebo vnoučaty. Některé děti se ale nechovají slušně, mohou křičet nebo dělat jiné věci, a tak vedení restaurace chce, aby se o děti rodiče postarali. V některých podnicích by proto hosté museli dodržovat určitá pravidla. Tereza Brodská si přečetla pravidla jednoho pražského bistra a rozhodla se, že tam nikdy nepůjde.

Bistro zveřejnilo na svých sociálních sítích pravidla pro děti. Lidé, kteří chtějí navštívit jejich podnik, by měli pochopit, že bistro není dětem uzpůsobeno. Mohou tam přijít se svými potomky, ale rodiče a jejich děti by měli dodržovat určitá pravidla.

Někteří rodiče na to reagovali, podle jejich názoru byl tento příspěvek trochu agresivní. Mnoho lidí ale také napsalo, že vedení bistra může vytvořit vlastní pravidla a že to místo chtějí navštívit.

Tereza Brodská / Zdroj: Instagram.com

K tomu příspěvku se vyjádřila i Tereza Brodská. „Máloco mě rozhodí! Ale tohle mě úplně vytočilo! Ano, také nemám ráda nevychované děti, ale vše s mírou, ne?!“ cituje herečku server Onlyu.cz.

Tereza Brodská / Zdroj: Instagram.com

Na svém Instagramu napsala, že už tam nikdy nepůjde. Rozhodla se, že navštíví jiná místa, kde vedení a personál restaurace miluje děti.

Tereza Brodská / Zdroj: Instagram.com

Poté zveřejnila názor další osoby a napsala, že s těmito pravidly prostě nesouhlasí. Někteří její fanoušci její rozhořčení chápou, jiní si ale myslí, že bistro neudělalo nic špatného.

Tereza Brodská / Zdroj: Instagram.com

PSALI JSME: „UŽ JSEM SI UDĚLALA JARO“: EVA PAVLOVÁ SE POCHLUBILA SVÝMI KVĚTINAMI A UKÁZALA ČÁST SOUKROMÍ

PŘIPOMÍNÁME: „JSEM LEŽÁK, ALE MOZEK MI POŘÁD FUNGUJE SKVĚLE“: JANA HLAVÁČOVÁ PROZRADILA, JAK OSLAVILA 85. NAROZENINY. DOSTALA SVŮJ OBLÍBENÝ DÁREK

Share