Tomáš Klus prozradil, že nemá rád Velikonoce: „To velmi těžce nesu“

Muži pletou před Velikonocemi pomlázky. Milují tento svátek, protože je to jediný den v roce, kdy mohou ženy šlehat a nikdo jim to nebude vyčítat. Tomáš Klus však prozradil, že právě tato tradice je důvodem, proč nemá Velikonoce rád.

Tomáš Klus / Zdroj: youtube.com

„Od dětství to velmi těžce nesu a vždy jsem to dělal jen z donucení a s hanbou jsem zvonil na spolužačky,“ řekl v rozhovoru pro Super.cz Tomáš Klus.

Nikdy to nechtěl dělat, v těch chvílích se necítil dobře, nelíbilo se mu to. Musí to však dělat, protože jde o tradici a pro jeho rodinu je to důležité.

Tomáš Klus / Zdroj: youtube.com

„Žena to po mně přísně vyžaduje,“ dodal písničkář a skladatel. Nejprve vyšvihá své holky doma, pak jde se synem k sousedům, ač se za to stydí. Vysvětlil, že nechce mu to kazit.

Pak ho manželka polévá vodou. To mu ale nevadí, vnímá to jako zábavu.

Tomáš Klus / Zdroj: youtube.com

Zpěvák dorazil do centra pro lidi bez domova Naděje. Tam spolu s dalšími lidmi maloval vajíčka. Tomáš Klus však vysvětlil, že neumí malovat, a tak přišel v zábavném outfitu, aby byla atmosféra trochu veselejší.

PSALI JSME: „UVAŽUJE O PŘEJMENOVÁNÍ“: ŽILKOVÁ PROZRADILA, ŽE KORDULA SE CHCE JMENOVAT JAKO JEJÍ KŮŇ

PŘIPOMÍNÁME: HANYCHOVÁ A SOUKUP BRZY OSLAVÍ PRVNÍ VÝROČÍ VZTAHU: JAK SE MODERÁTOR PŘIPRAVOVAL NA POROD A CO MÁ NA AGÁTĚ NEJRADĚJI

Share