Vypadala jako veverka: žena podstoupila operaci za 200 000 dolarů, aby změnila svůj vzhled

22letá Izzy Sehon přiznává, že byla šikanovaná za svůj vzhled. Holka měla tvář jako u veverky kvůli zvláštní linii čelisti.

Aby situaci napravila, podstoupila dívka plastickou operaci za 200 000 dolarů, při které jí z břicha odsáli tuk a vstříkli jej do obličeje, informoval deník The Daily Mail.

Nyní se holka poprvé cítí krásná. Izzy Sehon z Los Angeles v Kalifornii byly pouhé dva roky, když si její matka Cherise Gerard všimla, že její čelist není příliš výrazná a má „jiný“ vzhled.

Dívka Izzy Sehon/ Zdroj: tsn.ua

V osmi letech se tyto problémy začaly zhoršovat a Izzy trpěla bolestmi čelisti a kloubů. Dívka navštívila mnoho ortodontistů a nosila rovnátka „asi šestkrát“. Kromě toho Izzy kvůli svému vzhledu zažila šikanu, lidé ji často přirovnávali k veverce.

Dívka Izzy Sehon/ Zdroj: tsn.ua

Nakonec holka podstoupila plastickou operaci, která úplně změnila nejen její vzhled, ale i život. V červnu 2020 jí lékaři řekli, že má idiopatickou resorpci kořenů zubů. Je to vzácné onemocnění, které vede k destrukci čelistních kostí.

Dívka Izzy Sehon/ Zdroj: tsn.ua

Sehon podstoupila operaci v Cedars-Sinai Medical Center v Beverly Hills, která stála 200 000 $.

Dívka Izzy Sehon/ Zdroj: tsn.ua

Izzy přiznala: „Nejdřív jsem se vyděsila, když jsem se po operace na sebe podívala do zrcadla. Pět dní jsem se na sebe dívala a přinutila tátu v nemocnici přikrýt zrcadla prostěradlem a ručníky. Měla jsem strach. Myslela jsem si, že to nejsem já. Teď jsem ale spokojená s tím, jak vypadám. Mění to můj život.“

Dívka Izzy Sehon/ Zdroj: tsn.ua

Dívka Izzy Sehon/ Zdroj: tsn.ua

Holka dodala, že plastická operace jí umožnila pochopit, kdo jsou její skuteční přátelé.

„Mnoho kluků mi po operaci psalo do soukromých zpráv. A teď říkají, že bychom spolu měli někam vyrazit. Ale kde byli před tím? Vím, kdo jsou moji přátelé,“ sdílela.

PSALI JSME: Dívka s 23kilogramovým psem v batohu se stala hvězdou sociálních sítí. Video

PŘIPOMÍNÁME: 50letá první dáma Jižní Koreje vypadá jako dívka

Share