Tříletou dceru Bereniky Kohoutové srazilo auto: Herečka prozradila, jak se Lola cítí, a popsala, jak se to stalo

Rodiče se o své děti starají a nechtějí, aby se jim stalo něco špatného. Někdy ale může dojít k nepříjemné situaci během vteřiny. Herečka a zpěvačka Berenika Kohoutová prozradila, že její tříletou dceru Lolu srazilo auto.

Berenika Kohoutová / Zdroj: Instagram.com

Mluvčí záchranářů Jana Poštová pro Blesk.cz řekla, že holčička nebyla v ohrožení života. Podle ní přijela záchranka, která dítě odvezla do Thomayerovy nemocnice, kde bylo vyšetřeno.

Herečka a zpěvačka poté veřejně poděkovala záchranářům, kteří dorazili na místo srážky a pomohli její dceři. Chválila je za jejich profesionalitu a za to, že s Lolou výborně jednali.

Berenika Kohoutová / Zdroj: Instagram.com

Berenika Kohoutová všem radila, aby si na sebe dávali pozor. To je zvláště důležité, když lidé přecházejí na přechodu.

Malá Lola je podle ní v pořádku, cítí se dobře. Milující maminka jí koupila zmrzlinu a nové hračky a samozřejmě ji objímala.

Berenika Kohoutová s dcerou / Zdroj: Instagram.com

Druhý den Berenika Kohoutová poděkovala všem, kteří ji podporovali a popsala, jak se to stalo. Její manžel Kryštof držel dceru za ruku, auto se Loly dotklo, ta ale naštěstí nemá žádná vnitřní zranění. Myslí si, že její muž má nějaké modřiny, ale on tvrdí, že je v pořádku.

PSALI JSME: PETR PAVEL SE POCHLUBIL FOTO Z HOSPODY S BRITSKÝM PRINCEM: „NAUČTE NÁVŠTĚVU DRŽET ŘÁDNĚ KRÝGL,“ PÍŠÍ UŽIVATELI SOCIÁLNÍCH SÍTÍ

PŘIPOMÍNÁME: 88LETÝ JAN SAUDEK SE NECHAL VYFOTIT SE SVÝM OBRAZEM: JAK DNES VYPADÁ LEGENDÁRNÍ FOTOGRAF

Share