„Udělal mě šťastnou“: Lucie Bílá neskutečně miluje svého partnera, jejich láska kvete

Minulý měsíc nebyl pro Lucii Bílou jednoduchý, její partner Radek Filipi byl v nemocnici a podstoupil operaci páteře. Naštěstí chirurgický zákrok dopadl dobře a její přítel je zase doma. Nyní se může zpěvačka věnovat práci, například novým projektům.

Ve svém divadle představila muzikál Srdeční záležitost, podle ní to bude milé představení. V rozhovoru pro Super.cz prozradila, jak se nyní její partner cítí a také mu vyznala lásku.

Radek podle ní neběhá tak rychle jako dřív, protože operace páteře je vážná věc, teď musí být opatrný, zpěvačka ho proto brzdí. Už s ní může někam jet, ale zatím jsou jeho cesty omezené.

To, že partner je zároveň jejím spolupracovníkem, jí vůbec nevadí. Na otázku, jak to dělá, odpovídá, že nic nemusí dělat. „Musíte si dobře vybrat,“ řekla pro Super.cz Lucie Bílá.

Začali spolu chodit před osmi lety a jejich láska stále kvete, jsou spolu šťastní. „Máme se strašně rádi,“ prozradila zpěvačka. Když byl Radek v nemocnici, sledovali spolu Harryho Pottera přes Skype.

„Miluji ho, neskutečně, a jestli mě opravdu někdo udělal šťastnou, tak je to tenhle člověk,“ nechala se slyšet Lucie Bílá.

PSALI JSME: KDE NYNÍ ŽIJE OBERMAIEROVÁ: SERIÁLOVÁ HVĚZDA MUSELA ODEVZDAT VELKÝ BYT V PRAZE

PŘIPOMÍNÁME: „BUĎ V POHODĚ“: JAKUB PRACHAŘ SI UDĚLAL LEGRACI Z ONDŘEJE BRZOBOHATÉHO. KE KOMU HO PŘIROVNAL

Share