“Udělala tetování na počest svého psa”: Teď nemůže chodit na rande

“Adelie Smith z britského města Leicester natolik milovala svého newfoundlanda Maxi, že kdy měl 8 let, udělala zvláštní tetování. Otisk jeho velkých tlapek na svých prsou, v plné velikosti. Ale té tetování se stalo pro dívku tragédii.

.

Ve světě je takové přesvědčení, že se instinktivně muž vždy divá na ženská prsa, a v případě Adelii není to žádný výmysl. Jestli oblečení není pod krk, všichni se dívají na její prsa, na kterých jsou otisky tlapek psa Maxi, a jich šířka je 30 cm. Pes už dávno zemřel, ale Adelie už to let strádá od takového řešení.

.

Adelie chtěla mít na sobě symbol, nějakou paměť o svém oblíbeném zvířeti, pro dívku nebylo to obyčejné tetování. A jediné místo, kde se to mohlo umístit, a aby ukazovala to všem, jsou prsa. Od přírody dívka má velikost 34DD, skoro 100 Cm v obchvatu, kvůli tomu umístila tetování přesně tam v 18 let.

.

Na univerzitě Adelie byla takovou superhvězdičkou na všech party, všech to zajímalo. Skoro každý kluk žádal, aby dívka ukázala prsa s tlapkami. Ale potom dívka ztratila svou populárnost, a měla ve svém okolí několik zlomyslných lidi.

Začali ji dráždit, vymýšlet nějaké vtipy. A ve škole dívka se stala prostě “dívkou s tetování”, bez osobnosti. Kvůli tomu Adelie měla depresi, a začala se oblékat v zavřené oblečení, a snažila se méně komunikovat s lidmi.

.

Nejhorší věci měla ve vztazích, za deset let neměla žádné vztahy, které trvaly více než 1 měsíc. Tetování neodstrkovalo muži, a naopak, všichni si mysleli, že Adelie je lehkomyslná a dostupná. Nebyla to pravda, a kvůli tomu každý vztah se ničil. Potom, Adelie vůbec přestala chodit na rande.

.

Teď po 10 letech, dívka se rozhodla odstranit tetování. Také potřebovala naspořit peníze, procedura stojí 1000 libr šterlinků, a bude trvat 18 měsíců. V soukromé klinice, denně lékaři budou ničit lazerem tlapky. Dlouho, bolestivé a není komfortní, a Adelie už čeká, kdy zničí té tetování. Platba za takové řešení, které přijala ve mladí je velmi vysoká a bolestivá.

.

Share