„Už netvoříme pár“: Jiří Dvořák a Martina Zábranská se rozešli. Herečka řekla, jaký byl důvod

Herec Jiří Dvořák dorazil loni do Karlových Varů na mezinárodní filmový festival společně se slovenskou kolegyní Martinou Zábranskou. Letos se tam ale spolu neobjeví, herečka a moderátorka řekla, že se rozešli.

Server Ženy.iPrima.cz píše, že herci se seznámili před více než deseti lety, ale spolu začali chodit až mnohem později. To, že tvoří pár, se fanoušci dozvěděli až loni.

Jiří Dvořák / Zdroj: youtube.com

Před rokem se Jiří Dvořák a Martina Zábranská spolu objevili v Karlových Varech, tehdy si mnozí všimli, že nejsou jen kamarádi.

Poté si partneři prošli těžkým obdobím. Lidé je kritizovali kvůli věkovému rozdílu.

Jiří Dvořák / Zdroj: youtube.com

56letý herec a jeho 28letá partnerka tvrdili, že to pro ně není problém, ale číst urážlivé komentáře nebylo nic příjemného. Navíc šlo o vztah na dálku, aby spolu mohli trávit čas, museli cestovat stovky kilometrů.

Bylo to těžké a každý z nich se rozhodl jít vlastní cestou. Herečka prozradila, že se rozešli, ale zůstali přáteli.

Martina Zábranská / Zdroj: youtube.com

„S Jirkou už netvoříme pár. Hlavním důvodem rozchodu byla vzdálenost, která nás oddělovala, a také hodně pracovních povinností, které nám neumožňovaly trávit spolu dostatek času,“ řekla Martina Zábranská pro deník Nový čas.

PSALI JSME: „LONI SE SLAVILO JEN NA DÁLKU, TAK TO LETOS DOŽENEME“: LUCIE KŘÍŽKOVÁ POBLAHOPŘÁLA MANŽELOVI DAVIDOVI K NAROZENINÁM

PŘIPOMÍNÁME: PATRASOVÁ ŘEKLA, ŽE JI UHÁNÍ RYCHTÁŘ: JAK NA TO REAGOVAL VDOVEC PO IVETĚ BARTOŠOVÉ

Share