“Užívá si těhotenství bez obav”: 48 letá Pizingerová se stane maminkou

48 letá těhotná ředitelka Kapky Vendula Pizingerová se v nejbližší době znovu stane maminkou. Na začátku se velmi obávala komplikací kvůli svému věku, a take kvůli problémům s těhotenstvím v minulosti.

.

Ale tři nejhorší měsíce už uplynuly, a teď Vendula muže užívat druhy trimestr bez žádných obav. Ve dnešní době ředitelka aktivně provětrává peněženku na různé dětské věci.

.

Málokdo v takovém věku se chce stát rodičem, ale Vendula po tom toužila velmi dlouho. Její mladší manžel také by chtěl mít své první dítě.

.

Po smrti své dcery Pizingerová se velmi dlouho snažila otěhotnět. Také měla rizikové těhotenství se svým synem Jakubem. Ale teď je jistá, že všechno bude v pořádku.

.

Dítě se ještě nenarodilo, a Vendula už začala nakupovat výbavičku. Všechny té malé věci jsou velmi mile pro maminku. Také začala vyvažovat dětský pokoj ve svém domě.

.

Pomáhat budoucí mamince začal její syn Jakub. Celá rodina chce, aby dítě se cítilo ve svém pokoji co nejlépe. Vendula nakupuje všechno včas, aby to rychle potom nedělal ji manžel.

Vendula Pizingerová se pochlubila těhotenským bříškem.

.

Share