„V 55 letech jsem mohla začít žít pro sebe a ne pro ostatní “ : Historie této ženy je obdivována uživateli po celém světě

Jsem matka tří dětí – dvou chlapců a dívky.

Celý život pracovala, ale sama se utrácíla na minimum. Pokud jsem před manželstvím neustále chodila někam na dovolenou, pak jsem se po narození dětí snažila strávit v rodině co nejvíce času. A porodila třetího syna s velkým rozpětím od prvních dvou, ve věku 37 let.

Můj manžel je normální – všechno je v domě, nepije, nekouří. Jen ve vzácném kreténu. Má drahé hobby – je lovec. Co nemá – a stany, vysílačky a tři plnokrevní psi. Nemluvím o celém arzenálu zbraní.

Ale nemůžu ani získat kočku, protože to nechce. Obecně, v 55 letech, když byl můj nejmladší syn 18 let, jsem si uvědomila, že už takhle nechci žít. Odešla do důchodu a nabídla manželovi rozvod.

Pouze v 55 letech jsem mohla začít žít pro sebe a ne pro ostatní – a líbí se mi to

Podmínky byly vyjádřeny přijatelnými pro obě strany – byl to náš tří byt s nábytkem, garáž, auto, zbraně, psy a všechno ostatní, a pro mě – dvoupokojový byt v rezidenční čtvrti. Protože děti už odešly a nic nás nepřipojilo, okamžitě souhlasil.

S jedním kufrem jsem se přestěhovala do prázdného bytu a nakonec jsem se cítil svobodna. Začala provádět opravy, měnit vodovodní potrubí a přemýšlet o situaci.

Nakonec dostala dvě sfingy. Ale nejdůležitější je, že každý rok jsem začala chodit na moře, účastnit se výletů, potkávat nové zajímavé lidi.

Pouze v 55 letech jsem mohla začít žít pro sebe a ne pro ostatní – a líbí se mi to.

Mám vynikající vztahy s dětmi, navzájem se dokonale chápe. Mám nyní 61 let a jsem opravdu šťastný a už se nechci oženit, kde jsem zůstala 33 let. Jsem pohodlna a radostna, protože jsem v sobě našla sílu vymanit se z bludného kruhu.

A stane se to … Co si o tom myslíš? Sdílejte své myšlenky v komentářích a přidávejte příspěvky svým přátelům!

Share