“V Londýnu otevřeli přírodní tělocvičnu”: Za každé předplatné administrace vysazuje strom

V jedné tělocvičně v Londýnu se rozhodli vysazovat strom, kdy klient rezervují předplatné. Majitele si mysli, že strom je malá kompenzace té škody, kterou děláme pro přírodu, dokonce kdy se zabýváme v tělocvičně.

.

V celém světě se lidi častěji zamyslí o ekologii. Nakolik škodlivě lidstvo působí na přírodu. Začali se objevovat “svědomité” majitele závodů a firem, které nabízejí “ekologické služby”.

První příčina

Muže-li fitness být ekologickým? Určitě, ale se zhorší kvalita trénování. Je to také dostatečně těžko. Pijeme vodu z plastových láhvi. Naši skříně je plna oblečením pro trénink. Ještě si musíme vzpomenout na to, že všechny trenažéry pracuji od elektřiny.

.

Také negativně působit na přírodu, můžeme při jízdě do tělocvičny autem, nebo při nákupu předplatné, které je uděláno z plastu. Ale jsme už k tomu zvykli. Odkázat se od nich je skoro není možné.

Kompenzace

Ale jedná tělocvična, které se nazývá Rumble Gym, zkusí kompenzovat ekologické vliv fitnessu na přírodu. Teď v té sportovní firmě existuje takové pravidlo, vysadit strom za každé předplatné. Jestli jste chcete koupit předplatné v tu tělocvičnu, musíte znát, že za to pracovnici vysadili strom.

.

Tak, člověk nejenom zlepšuje svůj sportovní stav, a i podporuje balanc naši planety. Udělali to spolu s ekologickými potravinami, které denně

přiváží do tělocvičny. Plastik tady je zakázány. Tělocvičnu také nazývají “Tělocvična s velkou sociální odpovědnosti”.

Nestojíme na jedněm místě

Idea byla v tom, že každý muže pomoct naši planetě. Ve dnešní době je příjemné, že velké množství tělocvičen po celém světu nakupuji bezpečné pro přírodu trenažéry, kola, studii pro box a stěn pro horolezectví.

.

Tělocvična Dalston, je první v Londýně uhlíkově neutrální fitness studie. Nabízí boxerský běh, jógu, crossfit a horolezectví.

.

Fitness centrum nabízí placené tréninky a individuální varianty učení. Kromě toho, můžete zkusit jednou navštívit tělocvičnu.

Rezultát

Rumble-Gym vysadil 2764 stromy od prosince 2019 do 31.ledna 2020. Stromy byly vysazené v Austrálii, v oblastech, které utrpěli lesní požáry. Klienti jsou velmi rádi tomu, že mohou pomoct vlastní planetě. Počet návštěvníků tělocvičny se jenom zvyšuje, stejně jak i počet posazených stromů.

.

Ve dnešní době více a víc tělocvičen a fitness firem se snaží stát ekologickými, odmítají plasty a užívají přírodně materiály pro sportovní oblečení. Ve dnešní době se poptávka na ekologický fitness zvyšuje. Doufám, že taková ochrana přírody bude pokračovat i dál.

Share