Opuštěná nevěsta se rozhodla nerušit svatbu, za kterou utratila 330 tisíc korun

Ve Velké Británii nevěsta Kaylee Stead pokračovala na svatbě poté, co ji opustil ženich. Pár se scházel od prosince 2018 a v srpnu 2020 mladý muž požádal Kaylee o ruku.

Kaylee Stead/Zdroj: express.co.uk

Sedmadvacetiletá holka, která pracuje pro pojišťovnu, investovala do svatby 15. září všechny své úspory-asi 12 tisíc liber (330 tisíc Kč), její snoubenec však nikdy nepřišel. Dívka naposledy viděla svého milovaného v noci kolem 16: 00 a pak šla na rozlučku se svobodou se svými přítelkyněmi.

Novomanželé se dohodli, že noc stráví odděleně, a tak Kaylee do poslední chvíle nic netušila. Jen pár minut před obřadem oznámili přátelé a otec, že ženich zmizel a není v kontaktu.

Kaylee Stead s hosty/Zdroj: express.co.uk

„Byl to absolutní šok, nebyl důvod mít podezření, že by mě chtěl opustit, ale když jsem viděla, že moje holky jsou také v šoku, chtěla jsem to změnit, abych si ten den nevzpomínala jen se smutkem,“ svěřila se Britka.

Kaylee Stead s hosty/Zdroj: express.co.uk

Nevěsta do poslední chvíle nezoufala a pokračovala v přípravách na oslavu v hotelu Oxwich Bay Hotel ve Walesu. Když čekání na potenciálního manžela bylo zbytečné, Kaylee se rozhodla nezarmoutit hosty a udělat velkou oslavu, dokonce pozvala i hosty ze strany ženicha.

Společně uspořádali focení, zatančili si a užili si banket. Jediné, co nakonec zrušili, byla cesta na líbánky do Turecka. Dívka sbalila oblečení již bývalého přítele, poslala ho příbuzným a nyní žije sama.

Kaylee Stead s hosty/Zdroj: express.co.uk

PSALI JSME: POŘÁDNÁ SMŮLA DOMINIKY MYSLIVCOVÉ: CO SE JÍ STALO NA VEČÍRKU CELEBRIT

PŘIPOMÍNÁME: SYLVESTER STALLONE KVŮLI DŮVĚŘE MANŽELCE MŮŽE PŘIJÍT O STOVKY MILIONŮ: V ČEM SE HEREC MÝLIL

Share